Klub Zarządowy - rekrutacja uzupełniająca

Wakacje już za nami, zatem wznawiamy spotkania Klubu Zarządowego! Przy okazji mamy dobrą wiadomość - rusza również uzupełniająca rekrutacja do grupy. Zapraszamy!

Klub Zarządowy jest grupą zrzeszająca osoby, które pełnią funkcje zarządzającą w organizacjach (zarządzają zespołem pracowników lub wolontariuszy, projektami, akcjami itp.).

Klub Zarządowy - rekrutacja uzupełniająca
Fot. Pixabay

Cykliczne spotkania mają na celu rozwój kompetencji uczestników grupy w obszarze zarządzania, a ich przebieg pozwala na wzajemną wymianę doświadczeń, czy też poszukiwanie nowych pomysłów na działania, które może podjąć dana organizacja. Podczas spotkań poszukiwane są również sposoby rozwiązywania trudności i problemów, na jakie napotykają osoby zarządzające w swojej pracy.

Spotkania przyjmują formę dyskusji oraz wymiany doświadczeń a skutkować mogą zawiązywaniem partnerstw i realizacją wspólnych działań.

Ekspertem wspierającym grupę „Klub Zarządowy” jest Aleksandra Wójciak - absolwentka Psychologii stosowanej UJ (obecnie w trakcie studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym UJ), ekspert w zakresie zarządzania, relacji oraz interwencji kryzysowej. Członkowie grupy mają również zagwarantowane uczestnictwo w jesiennej edycji szkoleń "Zarządzanie w NGO" (21 i 28 września).

Najbliższe spotkanie grupy odbędzie się w czwartek 14 września 2017, w godz. 17:00 - 20:00 w sali 1w040 w Centrum Obywatelskim, które mieści się w budynku Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, ul. Reymonta 20, 30-059 Kraków, I piętro, pokój 39. Wejście LE.

Wszelkich informacji o działaniu grupy udzieli obsługa Centrum Obywatelskiego – osobiście, telefonicznie pod nr 669-528-381 lub drogą elektroniczną: centrum@krafos.pl.

Rekrutacja prowadzona jest do 12 września przez formularz:

https://goo.gl/forms/bx7E1RrJoOSVf8Uk1

Liczba miejsc ograniczona! O zakwalifikowaniu do grupy poinformujemy do środy 13 września.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Grabek-Niekraszewicz
Podmiot publikujący: NGO
Zobacz także
Nawikus
Newsletter
newsletter
Zapisz się
POLECAMY
Norway Grants
Partnerzy