Komunikat archiwalny

,,Wielka Wymiana Serc” już 29 kwietnia!

Fundacja 3-4-Start zaprasza do udziału w akcji charytatywnej ,,Wielka Wymiana Serc”, która odbędzie się 29 kwietnia w Zajeździe Celtyckim w Zakrzowie koło Krakowa.

,,Wielka Wymiana Serc” już 29 kwietnia!
Fot. http://www.fundacja3-4-start.pl

Głównym celem akcji jest poprawa świadomości dotyczącej wpływu czynników zewnętrznych na zdrowie fizyczne i psychiczne oraz dobre samopoczucie.

W czasie wydarzenia poruszany będzie również temat profilaktyki zdrowotnej oraz zbierane będą środki finansowe na rzecz podopiecznych fundacji, które umożliwią zakup mikroskopu do badania żywej kropli krwi.

Wiosna, gdy wszystko budzi się do życia, jest idealnym czasem, by życie celebrować i mu pomagać. To doskonały moment, by kwitły nie tylko kwiaty, lecz by rozkwitało dobro w naszych sercach. Dzięki Fundacji Kibicujemy Życiu w trakcie spotkania będzie można oddać krew, a przedstawiciele fundacji DKMS rozwieją wątpliwości dotyczące tematu oddawania szpiku kostnego oraz zarejestrują wszystkich chętnych potencjalnych dawców.

Wydarzenie to będzie także doskonałą okazją do udziału w licznych prelekcjach, warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez specjalistów z zakresu zdrowia, biznesu, motywacji, finansów i prawa.

W programie wydarzenia zaplanowano m.in. warsztaty edukacyjne dla dzieci, możliwość poddania się specjalistycznej analizie składu ciała wraz z jej interpretacją oraz bezpłatną poradą dietetyka dostosowaną do potrzeb/interpretacji wyniku analizy ciała.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie fundacji. 

Organizator:
Fundacja 3-4-Start
30-735 Kraków
ul.Kacza 11a
KRS 0000635990

Koordynatorzy projektu:
Klaudia Czapkiewicz –Ziółek tel.730343452 Urszula Dąbrowska- Czapkiewicz tel. 730343450

 

 

mapa

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KRZYSZTOF GAUZA
Podmiot publikujący: NGO
Zobacz także
Nawikus
POLECAMY
Newsletter
newsletter
Zapisz się
Norway Grants
Partnerzy