Komunikat archiwalny

„Innowacyjne metody planowania i realizowania działań na rzecz lokalnych społeczności” - bezpłatne warsztaty

Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych zaprasza na na ostatnie,  3 – dniowe warsztaty, po udziale w których zespoły projektowe będą się mogły ubiegać o dofinansowanie zaproponowanego przez nie projektu społecznego na rzecz lokalnej społeczności.

„Innowacyjne metody planowania i realizowania działań na rzecz lokalnych społeczności” - bezpłatne warsztaty
Fot. http://www.fundacjaaie.eu

Warsztaty pt. „Innowacyjne metody planowania i realizowania działań na rzecz lokalnych społeczności”, zaprezentują w działaniu dwie, nie stosowane do tej pory w Polsce metody: metodologię Procesu Strukturyzowanego Planowania Dialogu oraz Teorię Zmiany. Dodatkowo, odbędą się ćwiczenia dotyczące planowania i opracowywania projektów partnerskich w ramach logiki projektowej. 

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty w dniach 13 - 15 października kierowane jest do członków, współpracowników, pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych z Polski Południowej, z 4 województw: śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego i opolskiego.

Miejsce warsztatów: Akademickie Centrum Szkoleniowe "Krakowiak", ul. Armii Krajowej 9, sala szkoleniowa.

Po warsztatach, chętne zespoły lokalne zaproszone będą do zaproponowania i opisania własnych pomysłów na projekty lokalne na rzecz – i z udziałem – lokalnych mieszkańców. Trzy najlepiej przygotowanie projekty otrzymają dofinansowanie na realizację w kwocie ok. 1500 zł.

Warsztaty realizacyjne, dedykowane członkom zespołów dofinansowanych projektów, planowane są w terminie 21 - 22 października w Krakowie.

Organizator zaprasza do zapoznania się ramowym programem warsztatów oraz regulaminem udziału w projekcie.

Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się TUTAJ.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zainteresowane osoby proszone są o kontakt.

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KRZYSZTOF GAUZA
Podmiot publikujący: NGO
Zobacz także
Nawikus
POLECAMY
Newsletter
newsletter
Zapisz się
Norway Grants
Partnerzy