Komunikat archiwalny

Rusza III tura konkursu na Innowacje Społeczne

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie realizujący projekt "Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych" ogłosił III turę konkursu na Innowacje Społeczne.

Rusza III tura konkursu na Innowacje Społeczne
Fot. https://www.rops.krakow.pl/

W ramach projektu poszukiwane są innowacyjne, a co ważniejsze oddolne rozwiązania mające poprawić i zwiększyć skuteczność usług opiekuńczych na rzecz osób zależnych – szczególnie tych świadczonych na poziomie lokalnych społeczności.

Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych zbudowany pozytywnymi doświadczeniami poprzednich dwóch tur Konkursu na Innowacje Społeczne, w ramach których udzielono 17 grantów na testowanie innowacji z obszaru usług opiekuńczych dla osób zależnych, z przyjemnością informuje, iż dnia 21.12.2017r. Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie ogłosił III turę Konkursu Grantowego!

Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych proponuje narzędzia, dzięki którym każdy z Państwa może stać się Innowatorem Społecznym. Oferujemy min.:

  • nawet do 100.000zł na przetestowanie innowacji społecznej,
  • konsultacje ze Specjalistą ds. Innowacji,
  • doradztwo prawne i finansowe,
  • wsparcie Opiekuna projektu zarówno na etapie kreowania jak i realizacji pomysłu innowacyjnego.

Aby ułatwić Państwu pozyskanie środków na realizację Grantu, serdecznie zapraszamy do umówienia się na spotkanie przygotowujące do złożenia wniosku. Razem z pracownikami Inkubatora doprecyzujecie Państwo pomysł i zapoznacie się z dokumentami aplikacyjnymi obowiązującymi w konkursie.

Wnioski o powierzenie grantu należy składać w wersji elektronicznej w terminie od 29.01.2018 do 09.02.2018, na adres mailowy: nabor.miis@rops.krakow.pl.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.rops.krakow.pl, w zakładce: Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 w biurze przy ul. Piastowskiej 32 w Krakowie, pod adresem e-mail: miis@rops.krakow.pl lub telefonem 12 422 06 36 wew. 34. Z chęcią również odpowiemy na zaproszenie i spotkamy się w miejscu przez Państwa wskazanym – także poza Krakowem!

Wspólnie twórzmy przestrzeń do godnego życia Małopolan!

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KRZYSZTOF GAUZA
Podmiot publikujący: NGO
Zobacz także
Nawikus
POLECAMY
Newsletter
newsletter
Zapisz się
Norway Grants
Partnerzy