Komunikat archiwalny

Aktualizacja mapy krakowskich organizacji pozarządowych

Biuro Miejski Ośrodek Wpierania Inicjatyw Społecznych zachęca wszystkie organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców Miasta Krakowa do aktualizacji oraz rejestracji danych kontaktowych.

Aktualizacja mapy krakowskich organizacji pozarządowych
Fot. Organizacje Pozarządowe

Mając na uwadze efektywne wykonywanie zadań publicznych poprzez włączenie w ich realizację organizacji pozarządowych oraz wzmocnienie sieciowania sektora, Biuro MOWIS pragnie zachęcić wszystkie organizacje pozarządowe  działające na rzecz mieszkańców Krakowa do aktualizacji oraz rejestracji swoich danych kontaktowych w mapie krakowskich organizacji pozarządowych.

Chcemy budować dobre relacje i współtworzyć przestrzeń sprzyjającą rozwojowi NGO-sów i jednocześnie lokalnej społeczności, dlatego tak ważny dla nas jest kontakt z Państwem i wzajemne informowanie się o podejmowanych przedsięwzięciach. Posiadanie aktualnych danych kontaktowych bez wątpienia umożliwi nam w przyszłości sprawniejszą organizację przygotowywanych inicjatyw na terenie naszego miasta.

Do Państwa dyspozycji oddajemy narzędzia, strony umożliwiające aktualizacje oraz założenie indywidualnego profilu dla organizacji pozarządowej.

Jak zalogować się/zarejestrować swój profil dla organizacji pozarządowej

Instrukcja zarządzania profilem NGO

PDF

Instrukcja rejestracji Organizacji Pozarządowej

PDFPDF

Dlaczego warto być w bazie organizacji pozarządowych na ngo.krakow.pl ?

  • budujesz wiarygodność organizacji,
  • masz dostęp do danych kontaktowych innych organizacji,
  • promujesz działalność swojej organizacji,
  • możesz zapoznać się z działaniami innych organizacji,
  • możesz wyszukiwać partnerów do realizacji wspólnych projektów,
  • na bieżąco zarządzasz profilem swojej organizacji.

Zachęcamy również do subskrypcji newslettera Biura MOWIS, oraz śledzenia naszego fanpage  na portalu społecznościowym,  dzięki czemu będą Państwo zawsze na bieżąco ze wszystkimi istotnymi oraz przydatnymi informacjami.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Biura MOWIS, tel: 12 616 17 24 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Dziękujemy z współpracę!

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KRZYSZTOF GAUZA
Podmiot publikujący: NGO
Zobacz także
Nawikus
POLECAMY
Newsletter
newsletter
Zapisz się
Norway Grants
Partnerzy