Komunikat archiwalny

Mały Kolberg - Małopolska. Warsztaty dla edukatorów

Fundacja Mały Kolberg ogłasza nabór do udziału w cyklu szkoleniowym poświęconym włączaniu lokalnych tradycji w pracę z dziećmi.

Mały Kolberg - Małopolska. Warsztaty dla edukatorów
Fot. http://www.akademiakolberga.pl/

Zaproszenie kierowane jest do wszystkich osób pracujących z dziećmi w bibliotekach, szkołach, przedszkolach, świetlicach, teatrach i na scenie.

W programie szkolenia: ludowe tańce, zabawy, piosenki i kultura tradycyjna Małopolski. Włączanie w pracę z dziećmi seniorek i seniorów oraz całych społeczności lokalnych. Wsparcie w prowadzeniu własnych projektów animacyjnych. 

Mały Kolberg to projekt stworzony, aby kształcić postawę wyczuloną na lokalne tradycje, przekazy dziadków i babć, muzykę tradycyjną już u najmłodszych dzieci. Tym razem w Małopolsce.

Pracujemy z dorosłymi nad tym, by w jak najbliższy sposób pomagać dzieciom budować poczucie własnej wartości, pewność siebie, poczucie bezpieczeństwa, ale także ciekawość i otwarcie na świat. Pozwala na to znajomość tradycji i tożsamość z miejscem urodzenia.
 
Zapraszamy na cykl szkoleń poświęconych włączaniu żywej tradycji do codziennej pracy z dziećmi i społecznością lokalną.

Uwaga! Zgłoszenia tylko do 7 czerwca 2018 r.

Rekrutacja do projektu prowadzona jest za pomocą formularza

Więcej informacji i program szkolenia

Materiały edukacyjne: teksty, opisy i zapisy wideo zabaw, piosenek i tańców oraz inne materiały dydaktyczne dostępne są na stronie http://malykolberg.pl oraz na kanale http://youtube.com/malykolberg

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KRZYSZTOF GAUZA
Podmiot publikujący: NGO
Zobacz także
Nawikus
POLECAMY
Newsletter
newsletter
Zapisz się
Norway Grants
Partnerzy