Komunikat archiwalny

Zaproszenie na dziewiątą konferencję Diversity Hub, Diversity & Inclusion Changemakers 2018. It’s complicated. Gender balance in leadership

To już dziewiąta konferencja Diversity Hub dedykowana biznesowi i przez biznes współtworzona, a zarazem największe wydarzenie w obszarze zarządzania różnorodnością w biznesie w Polsce.

Zaproszenie na dziewiątą konferencję Diversity Hub, Diversity & Inclusion Changemakers 2018. It’s complicated. Gender balance in leadership
Fot. http://www.diversityhub.pl/

Diversity Hub to think tank, którego osią tematyczną jest różnorodność w środowisku pracy. Celem działalności Diversity Hub jest integracja środowiska ekspertów wokół idei różnorodności, poszukiwanie praktycznych i skutecznych rozwiązań w tym obszarze, a także rozpoczęcie publicznej dyskusji na tematy związane z różnorodnością w z udziałem reprezentantów różnorodnych środowisk: naukowców oraz praktyków – przedstawicieli biznesu i instytucji otoczenia biznesu, instytucji publicznych oraz mediów.

Diversity Hub zaprasza najważniejsze wydarzenie D&I w Polsce – dziewiątą konferencję Diversity Hub Diversity & Inclusion Changemakers 2018. It’s complicated. Gender balance in leadership.

Jeden dzień, 20 paneli/warsztatów/wystąpień, ponad 40 prelegentów i prelegentek z czołowych korporacji i uczelni, trudne tematy pokazujące wielowątkowość dyskusji (samotność na szczycie, wpływ robotyzacji i algorytmizacji, perspektywa top managementu na gender balance, leadership a płeć, parytety, antydyskryminacja, tracking kariery, budżety czasu i bariery w awansie, utrwalanie stereotypów przez cyfryzację, grupy wspierające kobiety w IT, wyniki badań i dobre praktyki w czołowych firmach) i goście specjalni – Małgorzata Ohme (Onet Kobieta), Andrzej Saramonowicz, dr Sywia Spurek (Zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich). Na scenie m.in. ABB, Amazon, AGH, AMS , Aon, Atpiv, BBH, Capgemini, Diversity Hub, GE, HSBC, Luxoft, Motorola, Onet Kobieta, PMI, Shell, Sodexo, UBS, UJ i wiele innych.

Termin i miejsce wydarzenia: 16 października 2018 r. w godzinach 9.00-17.00, Międzynarodowe Centru Kultury - Kraków.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zapisy i więcej informacji:

http://www.diversityhub.pl/web-events/6

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KRZYSZTOF GAUZA
Podmiot publikujący: NGO
Zobacz także
Nawikus
POLECAMY
Newsletter
newsletter
Zapisz się
Norway Grants
Partnerzy