Komunikat archiwalny

Trwa nabór do MOWES: bezpłatne wsparcie (szkoleniowe, doradcze, grantowe) dla NGO z Małopolski

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej zaprasza organizacje pozarządowe (oraz podmioty reintegracyjne) z Małopolski do skorzystania z bezpłatnego wsparcia w ramach oferty Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej (MOWES).

Trwa nabór do MOWES: bezpłatne wsparcie (szkoleniowe, doradcze, grantowe) dla NGO z Małopolski
Fot. http://www.es.malopolska.pl

Oferta obejmuje m.in. bezpłatne szkolenia, usługi doradcze, szansę na grant rozwojowy w wysokości 10 000 zł.

Zgłoszenia organizacji przyjmowane są w trybie ciągłym.

Szeroka oferta bezpłatnej współpracy jest skierowana do organizacji, które posiadają siedzibę na terenie Krakowa oraz powiatów bocheńskiego, krakowskiego, miechowskiego, myślenickiego, proszowickiego i wielickiego.

Jak uzyskać wsparcie?

Oferta jest skierowana do organizacji, które posiadają siedzibę na terenie Krakowa oraz powiatów bocheńskiego, krakowskiego, miechowskiego, myślenickiego, proszowickiego i wielickiego. Zapraszamy do współpracy także podmioty działające w formie CIS-ów, KIS-ów, ZAZ-ów oraz WTZ-ów.

Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia w ramach MOWES proszone są o uzupełnienie formularza elektronicznego: https://goo.gl/forms/B4OuuxlwcKfZ8Ruo1. Po jego uzupełnieniu nasi doradcy skontaktują się z Państwem.

Oferujemy m.in:

  • profesjonalne szkolenia (w ostatnich tygodniach zrealizowaliśmy szkolenia dotyczące m.in.: fundraisingu w podmiotach ekonomii społecznej, budowania zespołu, wdrażania RODO w organizacjach pozarządowych, podstaw księgowości w NGO, czy zasad zawierania umów z wykonawcami);
  • specjalistyczne usługi (np. opracowanie strategii marketingowych, strategii rozwoju, diagnozy obecnej sytuacji organizacji);
  • objęcie stałą opieką doradczą.

MOWES to także szansa na grant

Każdy z podmiotów uczestniczących w projekcie może także wystąpić o GRANT w wysokości do 10 000 zł. Środki te będzie można przeznaczyć na działania, które przyczynią się do rozwoju oferty działań świadczonych przez organizację.

Więcej informacji

Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na adres mowes@fundacjagap.pl lub dzwoniąc do Fundacji Gospodarki i Administracji Publicznej: 12 423 76 05.

Więcej o projekcie znajdą Państwo także na stronie: http://es.malopolska.pl/owesy/subregion-krakowski/szkolenia-doradztwo-uslugi/. Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona!

***

Projekty "MOWES – Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Krakowski Obszar Metropolitalny” oraz "MOWES – Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Małopolska Zachodnia” realizowane są przez partnerstwo w składzie: Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej (lider projektu), Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej SA, Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych, FRDL MISTiA, Spółdzielnia Socjalna OPOKA, Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy. Projekty te są współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KRZYSZTOF GAUZA
Podmiot publikujący: NGO
Zobacz także
Nawikus
POLECAMY
Newsletter
newsletter
Zapisz się
Norway Grants
Partnerzy