Komunikat archiwalny

Zostań CrossFitowym Psubratem vol. II – kibicuj i pomagaj zwierzakom

Już w najbliższą niedzielę - 14 października - odbędą się w Krakowie nietypowe zawody sportowe. Osoby hobbystycznie trenujące CrossFit będą miały okazję zmierzyć się z mistrzami dyscypliny. A wszystko po to, żeby pomóc bezdomnym zwierzętom w ramach akcji Karmimy Psiaki.

 

Zostań CrossFitowym Psubratem vol. II – kibicuj i pomagaj zwierzakom
Fot. pixabay

W niedzielę 14 października Karmimy Psiaki we współpracy z CrossFit Lea organizuje największe w Krakowie charytatywne zawody crossfitowe „ZOSTAŃ CROSSFITOWYM PSUBRATEM vol. II”. Poprzednia edycja wydarzenia odbyła się w Warszawie, a jej efekty przerosły oczekiwania organizatorów.

Celem zawodów jest pomoc schroniskom dla bezdomnych zwierząt. Uczestnicy pomagają szczególnie, bo cały dochód ze sprzedaży „wpisowego” zostanie przeznaczony na wsparcie placówek i ich czworonożnych podopiecznych.

O wyjątkowości zawodów decyduje także ich formuła – osoby trenujące amatorsko będą miały niepowtarzalną okazję zmierzyć się z zawodowcami – posiadaczami wielu tytułów i nagród. Rywalizacja będzie polegała na proporcji 2 do 1 jednego. To, co do wykonania dostanie zawodnik, będzie trzeba wykonać w duecie. W zawodach weźmie udział m. in. Gabriela Migała, która jako jedyna Polka w historii startowała w najbardziej prestiżowych zawodach na świecie – The CrossFit Games – i stanęła tam na podium.

Organizatorzy przewidzieli atrakcje dla kibiców. Przy okazji zawodów zostanie przeprowadzona akcja adopcyjna, zbiórka karmy dla Psiaków i Kociaków oraz kwesta do puszek. Impreza ma charakter otwarty dla publiczności (oraz zwierzaków) i może w niej wziąć udział każdy chętny.

Więcej informacji o zawodach  można znaleźć na wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/1823119667726020

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KRZYSZTOF GAUZA
Podmiot publikujący: NGO
Zobacz także
Nawikus
POLECAMY
Newsletter
newsletter
Zapisz się
Norway Grants
Partnerzy