Zaproszenie na warsztaty „RODZIC WRACA DO PRACY”

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza rodziców powracających z urlopów macierzyńskich, /tacierzyńskich/ wychowawczych do udziału w warsztacie, którego celem jest zwiększenie gotowości do powrotu na rynek pracy.

Zaproszenie na warsztaty „RODZIC WRACA DO PRACY”
Fot. pixabay

Jesteś rodzicem? Chcesz określić  swoje cele  zawodowe i/ lub osobiste oraz opracować plan ich osiągnięcia? Zapraszamy do udziału w warsztacie „Rodzic wraca do pracy”.

Praca i rodzina to najważniejsze sfery życia praktycznie każdego z nas. Rodzice aktywni zawodowo, ale i szukający pracy próbują skutecznie pogodzić je obie. Możemy Wam w tym pomóc.

Zachęcamy rodziców po urlopie macierzyńskim /tacierzyńskim/ wychowawczym do udziału w warsztacie, którego celem jest zwiększenie gotowości do powrotu na rynek pracy.

W programie:

  • Moje potrzeby i wartości - określisz swoje wartości życiowe, przyjrzysz się temu, co jest dla Ciebie najważniejsze;
  • Wizja mojego życia – godzenie życia zawodowego z rodzinnym - będzie to okazja do budowania wizji udanego życia, oceny poziomu satysfakcji w różnych ważnych dla Ciebie sferach życia;
  • Przeszkody i szanse w powrocie na rynek pracy - uświadomisz sobie czynniki wspierające i bariery, wiążące się z Twoim powrotem na rynek pracy;
  • Sieć wsparcia osobistego i instytucjonalnego - przeanalizujesz, jakiego wsparcia w opiece na dzieckiem może Ci udzielić Twoje otoczenie oraz instytucje;
  • Moja rodzina - przyjrzysz się swojej rodzinie: jak codzienne czynności domowe, perspektywa innych członków rodziny, podział obowiązków domowych wpływa na godzenie życia zawodowego z rodzinnym. 

Zajęcia odbędą się w dniach 19-20.02.2019 w godz. 09.00–13.00 w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Pl. Na Stawach 1, sala 06, parter.

Zapisy: 12 42 40 738, email: centrum.krakow@wup-krakow.pl

Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!

 

Zapisl

Z

Zaj

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KRZYSZTOF GAUZA
Podmiot publikujący: NGO
Zobacz także
Nawikus
POLECAMY
Newsletter
newsletter
Zapisz się
Norway Grants
Partnerzy