Konkurs Mamy FIOła na Małopolskę

Trwa konkurs internetowy Mamy FIO–ła na Małopolskę! Do 13 grudnia 2019 roku Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych i Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze zapraszają mieszkańców Krakowa do udziału w konkursie „Mamy FIO–ła na Małopolskę”, czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach FIO Małopolska Lokalnie – Północ, w roku 2019.

Konkurs Mamy FIOła na Małopolskę
Fot. Organizacje Pozarządowe


Konkurs „Mamy FIO–ła na Małopolskę” składa się z dwóch odrębnych konkursów:

  • konkursu na „Najciekawszą Inicjatywę zrealizowaną w Krakowie w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie – Północ, edycja 2019” Mamy FIOła na Małopolskę

oraz

  • konkursu na „Najciekawszą Inicjatywę zrealizowaną w Małopolsce w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie – Północ, edycja 2019” Mamy FIOła na Małopolskę

Uczestnictwo w konkursie polega na oddaniu głosu na stronie malopolskalokalnie na wybraną przez siebie inicjatywę zrealizowaną w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie – Północ 2019.

Każdy z uczestników może oddać JEDEN głos dziennie na konkurs dotyczący krakowskich inicjatyw, lub konkurs dotyczący małopolskich inicjatyw.

Uczestnik przystępując do konkursu MOŻE wyrazić zgodę na wykorzystanie jego adresu e–mail w celach potwierdzenia udziału w konkursie, otrzymania informacji o wynikach konkursu oraz udziału w losowaniu nagród. Wśród osób, które podadzą swoje dane rozlosujemy smartwatcha. Głosujący, którzy nie podał swojego adresu e–mail i nie wyraził zgody na jego przetwarzanie, nie bierze udziału w losowaniu nagród, ale jego głos jest ważny.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie malopolskalokalnie.
 

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Gminy Miejskiej Kraków i Województwa Małopolskiego.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Zobacz także
Nawikus
POLECAMY
Newsletter
newsletter
Zapisz się
Norway Grants
Partnerzy