Start rozwiń menu
Komunikat archiwalny

Prezydent Aleksander Miszalski zaprasza mieszkańców do rozmowy o Krakowskich Ogrodach Działkowych

Na grafice widzimy mężczyznę rozmawiającego z seniorami, w tle widać ludzi pracujących w ogrodzie
Fot. mat. prasowy

Szanowni Państwo, Przedstawiciele i Miłośnicy Krakowskich Ogrodów Działkowych,

Prezydent Miasta Krakowa serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Ławka Dialogu”, które tym razem w całości zostanie poświęcone sprawom środowiska krakowskich działkowców.

Rodzinne Ogrody Działkowe to nie tylko zielone płuca naszego miasta, ale przede wszystkim przestrzeń budowania lokalnych wspólnot i pasji. To ważne, aby Państwa głos był słyszalny i brany pod uwagę przy planowaniu przyszłości Krakowa.

Szczegóły wydarzenia:
Data: 21 maja 2026 r. (czwartek)
Godzina: 15:00
Miejsce: Sala Obrad im. F. Maryewskiego
Adres: Rynek Podgórski 1, Kraków

 

pokaż metkę
Autor: mat.prasowy
Osoba publikująca: Ewa Federowicz
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2026-05-15
Data aktualizacji: 2026-05-15
Powrót

Zobacz także

Znajdź