Informacje o Centrum Obywatelskim C10

Od 1 marca 2020 do 31 grudnia 2021 roku finansowane ze środków Miasta Krakowa, zadanie publiczne „Centrum Obywatelskie Centrum C10” realizowane jest przez Fundację Instytut Polityk Publicznych.

Główne cele realizacji zadania „Centrum Obywatelskie Centrum C10” to wzrost zaangażowania obywatelskiego mieszkanek i mieszkańców Krakowa oraz zwiększenie skuteczności grup nieformalnych i NGO w realizacji ich misji.

Centrum Obywatelskie C10 jest ogólnodostępną i przyjazną przestrzenią, która zapewnia kompleksowe wsparcie dla rozwoju działalności społecznej i obywatelskiej w Krakowie. Wspiera zaangażowanie społeczne i aktywności obywatelskie mieszkańców Krakowa, integruje krakowskie środowisko organizacji trzeciego sektora.

Mnogość wsparcia i działań Centrum Obywatelskiego C10  w zakresie infrastruktury, wsparcia administracyjnego i doradztwa pozwala w sposób kompleksowy odpowiedzieć na potrzeby mieszkańców i organizacji pozarządowych.

Korzystanie z oferty Centrum Obywatelskiego C10 jest nieodpłatne. Regulamin Centrum Obywatelskiego dostępny jest do pobrania poniżej.

Regulamin funkcjonowania „CENTRUM OBYWATELSKIEGO CENTRUM C10”

PDF

Jeśli chcesz skorzystać ze wsparcia Centrum Obywatelskiego Centrum C 10, to zarejestruj się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Możesz wypełnić formularz online lub wysłać wypełniony formularz na adres e-mail: c10@ipp.expert. Istnieje również możliwość wypełnienia go bezpośrednio w siedzibie Centrum.

FORMULARZ ONLINE

FORMULARZ DO POBRANIA PDF


PDF

FORMULARZ DO POBRANIA DOCX

DOC

Zadanie publiczne pn. Centrum Obywatelskie Centrum C 10.
Zadanie publiczne finansowane ze środków Miasta Krakowa.

Centrum Obywatelskie Centrum C10

 

pokaż metkę
Autor: Fundacja Instytut Polityk Publicznych
Osoba publikująca: Konrad Szpak
Podmiot publikujący: NGO
POLECAMY
Norway Grants
Partnerzy