górne tło

Trwa badanie ankietowe pod nazwą Potrzeby mieszkanek i mieszkańców Krakowa a zadania NGO.

Serdecznie zapraszamy mieszkanki i mieszkańców Krakowa do udziału w badaniu ankietowym, którego celem jest pogłębiona diagnoza potrzeb lokalnej społeczności w zakresie zadań publicznych realizowanych przez organizacje pozarządowe (NGO), finansowanych przez Gminę Miejską Kraków.

Bezpośredni link do kwestionariusza ankiety:

https://forms.office.com/e/6MTtRqgPYy

Kwestionariusz obejmuje pytania dotyczące m.in.:

Badanie uwzględnia również podstawowe informacje społeczno-demograficzne, co umożliwi analizę zróżnicowania potrzeb wśród różnych grup mieszkańców.

Celem badania jest pozyskanie rzetelnych danych empirycznych, które pozwolą na lepsze dopasowanie działań publicznych do rzeczywistych potrzeb mieszkańców, a także wsparcie procesów planowania, ewaluacji i realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe.

Badanie realizowane jest przez Fundację Instytut Polityk Publicznych w ramach zadania publicznego „Centrum Obywatelskie Centrum C 10”, finansowanego ze środków Miasta Krakowa.

Dlaczego warto wziąć udział?

Zachęcamy do udziału w badaniu oraz do dzielenia się informacją o nim. Państwa opinie stanowią istotny wkład w rozwój działań społecznych odpowiadających na potrzeby lokalnej społeczności

Centrum Obywatelskie Centrum C 10 czeka na Państwa głosy do końca maja. Każda opinia jest niezwykle cenna.