górne tło

Wielka impreza na Małym Rynku!

Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski zaprasza wszystkich mieszkańców i gości Krakowa na Targi Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich, które odbędą się 25 kwietnia 2015 r. na Małym Rynku.

Targi Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich
odbędą się 25 kwietnia 2015 r.
na Małym Rynku w Krakowie
od godz. 11.00 do godz. 17.00

Zapraszamy do strefy namiotowej obejmującej płytę Małego Rynku, gdzie ponad 60 krakowskich organizacji pozarządowych zaprezentuje swoją działalność. Będzie można min. uzyskać informacje dotyczące działalnościości organizacji pozarządowych, skorzystać z porad i pomocy, a także zaangażować się w ich działania.

Całe wydarzenie uatrakcyjnią  występy na scenie - koncerty, pokaz magii, turnieje sportowe, pokaz zumby oraz przygotowane specjalnie przez NGO'sy - czytanie wierszy.


ZOBACZ!
HARMONOGRAM WYSTĘPÓW NA SCENIE - 25 KWIETNIA,  MAŁY RYNEK


Targi Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich odbywają się w ramach tegorocznego Święta Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich Miasta Krakowa realizowanego przez Gminę Miejką Kraków - Wydział Spraw Społecznych UMK oraz Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej.

W ramach Święta, 18 kwietnia 2015 r. zorganizowany został także Dzień Otwarty Organizacji Pozarządowych, w ramach którego, pracownicy i wolontariusze organizacji pozarządowych zaprezentowali codzienną działalność w swoich siedzibach.

Wszyscy, którzy zdecydowali się w tym dniu na odwiedziny w siedzibach organizacji pozarządowych mieli niepowtarzalną okazję, aby poznać i dokładnie przyjrzeć się szerokiemu spektrum aktywności podejmowanych przez ludzi z pasją. Specjalnie dla mieszkańców Krakowa przygotowano szereg atrakcji dla osób z każdej grupy wiekowej, w tym m.in.: warsztaty rękodzieła, pokazy sztuk walki, projekcje filmowe, rejsy, konsultacje, konkursy i wiele innych.

 

BANER ŚWIĘTO

 

*

 

Święto Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich Miasta Krakowa organizowane jest w ramach projektu „WIP – Współpraca i partycypacja NGO w przestrzeni Gminy Miejskiej Kraków", realizowanego przez Gminę Miejską Kraków wraz z Fundacją Gospodarki i Administracji Publicznej.

Projekt jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.