górne tło

Najlepszy - pokaz filmu i spotkanie z Januszem Kalinowskim

Centrum Obywatelskie Centrum C 10 zaprasza na pokaz filmu pt. „Najlepszy” i spotkanie z Januszem Kalinowskim – człowiekiem, który zmotywował bohatera filmu do porzucenia nałogu i rozpoczęcia przygody ze sportem.

Data: 24 listopada 2021 r. (środa) godz. 18:00–21:00.

Miejsce: Centrum Obywatelskie Centrum C 10 (os. Centrum C 10, wejście od al. Przyjaźni, sala nr 6).

Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny tutaj.

Film „Najlepszy” w reżyserii Łukasza Palkowskiego to historia Jerzego Górskiego, który swoim życiem udowodnił, że nie istnieją rzeczy niemożliwe, tylko potrzeba cierpliwości i wytrwałości. Jerzy Górski, dzięki pomocy m.in. gościa Centrum Obywatelskiego Centrum C 10 – Janusza Kalinowskiego, podźwignął się z najgłębszego dna narkomanii i innych uzależnień. Dzięki uporowi i silnej woli osiągnął niezwykłe sukcesy sportowe i stał się legendą polskiego triathlonu.

Janusz Kalinowski opowie uczestnikom spotkania o tym, jak poznał Jerzego Górskiego, w jaki sposób zmotywował bohatera filmu do uprawiania sportu i pomógł w walce ze słabościami.

Projekcja filmu ma być także zachętą do dyskusji nt. uzależnień wśród młodych ludzi. Bardzo ważne jest podkreślanie roli odpowiedniej edukacji oraz pokazanie, że uprawianie sportu pomaga w rozwiązaniu wielu problemów.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są tutaj.

Ze względu na obowiązujące nadal obostrzenia, wszyscy goście Centrum Obywatelskiego proszeni są o stosowanie się do wytycznych pracowników Obsługi.

Serdecznie zapraszamy!