górne tło

Jesteś organizacją, która chce rozpocząć współpracę z biznesem. Weź udział w projekcie GO4NGO!

Idea projektu:

W projekcie biorą udział dwie grupy NGO i przedstawiciele firmy, które tworzą zespoły. Każdy zespół ma wykonać dowolną aktywność, jedyny wymóg to wykonanie tej aktywności WSPÓLNIE, a spotkanie musi trwać min. 30 minut.

Uwaga! Udział organizacji jest bezpłatny.

 

Zespół:

Sam decydujesz jak będzie wyglądał, możesz zaangażować się sam lub z całym zespołem organizacji, możesz także do projektu zaangażować swoich podopiecznych i beneficjentów. Po stronie firmy sytuacja wygląda podobnie pracownik może zaangażować się indywidualnie bądź zespołowo. Wasze połączone moce tworzą TEN wyjątkowy zespół.

 

Ruszyły zapisy do Bazy NGO!

Dla wygody stworzyliśmy Bazę NGO, aby zaprezentować organizacje i ich pomysł na wspólną aktywność, z której będą mogły skorzystać firmy. Nie zwlekaj i pokaż gotowość do działania!

Krok 1.

Zgłoś swoją organizacje do Bazy NGO, zaprezentuj w niej jaką jesteś organizacją i komu pomagasz oraz inne podstawowe informacje jak np. lokalizacja, które ułatwią firmie wybór. Najważniejszy jest jednak pomysł – zaproponuj rodzaj aktywności, którą jako organizacja chcielibyście podjąć. Zapisz się: https://go4ngo.pl/ngo-signup

Krok 2.

Firma Cię wybrała – czyli masz partnera do projektu. Firma dopełnia formalności i wspólnie przygotowujecie się do realizacji projektu

 

Informacje dla NGO: https://pro-ngo.pl/ruszyly-zgloszenia-organizacji-do-akcji-go4ngo/

Formularz zgłoszenia organizacji: https://go4ngo.pl/ngo-signup

Strona projektu GO4NGO: https://go4ngo.pl/