górne tło

Klaster Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22 - rezerwacja pomieszczeń

W ramach swej działalności w Klastrze Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22 przy ul. Zabłocie 22, Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa nieodpłatnie udostępnia pomieszczenia instytucjom realizującym zadania pożytku publicznego, organizacjom pozarządowym, grupom nieformalnym i inicjatywom społecznym.

sala, open space, klaster

Lokalizacja dysponuje pomieszczeniem nr 9 (open space wyposażonym w rzutnik multimedialny wraz z laptopem oraz dostępem do sieci Internet) oraz dwoma mniejszymi pomieszczeniami nr 10 i 11.

Pomieszczenia mogą być wykorzystywane wyłącznie w ramach nieodpłatnej działalności statutowej, w tym: prowadzenie szkoleń, zebrań, konferencji, warsztatów i innych, na realizację projektów niekomercyjnych, służących krakowskim NGOs oraz mieszkankom i mieszkańcom Krakowa. Budynek pozbawiony jest barier architektonicznych.

Podmioty zainteresowane jednorazowym lub cyklicznym korzystaniem z pomieszczeń proszone są o zapoznanie się z regulaminem udostępniania pomieszczeń i harmonogramem dostępności pomieszczeń, który znajduje się w siedzibie Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia (ulica Jana Dekerta 24, 30–703 Kraków) lub pod adresem dialoguj@um.krakow.pl i dokonania wstępnej rezerwacji pomieszczenia poprzez wypełnienie „Formularza rezerwacji pomieszczeń”.

Pliki do pobrania: