górne tło

Trwa nabór do Akademii Archiwistyki Społecznej!

Już po raz trzeci Centrum Archiwistyki Społecznej zachęca archiwistki i archiwistów społecznych do wzięcia udziału w Akademii Archiwistyki Społecznej! Z nazwy znika „Letnia”, ale nie znikają warsztaty, wizyty studyjne i wspólny czas spędzony w Warszawie. W tym roku akademia odbędzie się w terminie 27–29 czerwca.

Działasz w obszarze archiwistyki społecznej już jakiś czas, zastanawiasz się nad nowymi formami dotarcia do odbiorców i odbiorczyń oraz nad tym jak zachęcić, i włączyć otoczenie we (współ)tworzenie archiwum społecznego? Chcesz zbudować sieć kontaktów w swoim środowisku, aby wspólnie dzielić się wiedzą i doświadczeniem? A może myślisz o tym, jak skutecznie promować i komunikować działania wokół Twojego archiwum?

Centrum Archiwistyki Społecznej zaprasza archiwistki i archiwistów społecznych, którzy działają już co najmniej 3 lata, na trzydniowy zjazd Akademii Archiwistyki Społecznej pod hasłem „Budujemy relacje, promujemy archiwa”! W programie między innymi: warsztaty, wizyty studyjne, spacer po Mokotowie i oczywiście to co „pomiędzy”: rozmowy, wymiana doświadczeń i możliwość poznania wzajemnie swoich działań!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do dnia 3 czerwca 2024 roku!

Udział w Akademii jest bezpłatny.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową cas.org.pl.

Partnerami tegorocznej edycji Akademii są Centrum Kultury „Łowicka” i Służewski Dom Kultury.