Komunikat archiwalny

Organizacja wydarzeń kulturalnych na terenie Dzielnicy VII Zwierzyniec - konkurs ofert

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMK informuje o ogłoszeniu otwartego konkursu ofert na realizację w roku 2015 zadań publicznych Gminy Miejskiej Kraków w obszarze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pt. „Organizacja wydarzeń kulturalnych na terenie Dzielnicy VII Zwierzyniec" oraz naborze kandydatów do komisji konkursowej.

Organizacja wydarzeń kulturalnych na terenie Dzielnicy VII Zwierzyniec - konkurs ofert
Fot. Organizacje Pozarządowe

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem otwartego konkursu ofert na realizację w roku 2015 zadań publicznych Gminy Miejskiej Kraków w obszarze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pt. „Organizacja wydarzeń kulturalnych na terenie Dzielnicy VII Zwierzyniec".

Termin składania ofert upływa 11 maja 2015 r.

Prowadzony jest także nabór kandydatów do komisji konkursowej, która zostanie powołana w celu zaopiniowania ofert złożonych do otwartego konkursu ofert na realizację w roku 2015 zadań publicznych Gminy Miejskiej Kraków w obszarze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego „Organizacja wydarzeń kulturalnych na terenie Dzielnicy VII Zwierzyniec".

Termin zgłoszeń upływa 4 maja 2015 r.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: SYLWIA DROŻDŻ
Podmiot publikujący: Portal www.ngo.krakow.pl
Zobacz także
Newsletter
newsletter
Zapisz się
Norway Grants
Partnerzy