Dokument archiwalny

Oferty składane w trybie art. 19a ustawy - rok 2013

Prezentujemy informacje dotyczące ofert składanych w roku 2013 w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (z późn. zm.).

Oferty składane w trybie art. 19a ustawy - rok 2013
Fot. Organizacje PozarządoweUWAGA!

Wydział Sportu UMK informuje o dostępności środków finansowych na realizację zadań publicznych w 2013 roku w trybie art. 19 a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2010 r., Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.).

Wydział Spraw Społecznych UMK informuje o dostępności środków finansowych na realizację zadań publicznych w 2013 roku w trybie art. 19 a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2010 r., Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.).

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMK informuje o dostępności środków finansowych na realizację zadań publicznych w 2013 roku w trybie art. 19 a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2010 r., Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.).

Wydział Kształtowania Środowiska UMK informuje o dostępności środków finansowych na realizację zadań publicznych w 2013 roku w trybie art. 19 a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2010 r., Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.).

 


Komórka realizująca: Biuro Ds. Ochrony Zdrowia

Oferta realizacji zadania publicznego pn. "Silna i prężna organizacja szansą na Zdrowe Ząbki dzieci w Małopolsce" złożona przez Fundację Kraina Zdrowia.


Komórka realizująca: Wydział Kształtowania Środowiska

Oferta Polskiego Związku Łowieckiego Zarządu Okręgowego w Krakowie na realizację zadania publicznego pn. "Dzikie zwierzęta w aglomeracji miejskiej – zasady postępowania Część II Ssaki".


Komórka realizująca: Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMK

Oferta na realizację zadania publicznego pt. Projekt artystyczny "Plemię" złożona przez Fundację Wschód Sztuki.

Oferta na realizację zadania publicznego pt. "Publikacja książki Tomasza Morawskiego pt. Uciekinier" złożona przez Stowarzyszenie Fragile.

Oferta na realizację zadania publicznego pt. "PREMIERA SPEKTAKLU KRAKOWSKIEGO TEATRU TAŃCA" złożona przez Stowarzyszenie Krakowski Teatr Tańca.

Oferta na realizację zadania publicznego pt. "Polacy w świecie wielkiej opery" złożona przez Fundację Pomocy Artystom Polskim CZARDASZ.

Oferty na realizację zadania publicznego pt. "Warsztaty podczas 2. międzynarodowego festiwalu form audiowizualnych Patch: audio_visual_lab 2013" złożona przez Fundację Kultural Kolektiv.

Oferta na realizację zadania publicznego pt. "Zeszyty Historyczne Nr 30 i 31" złożona przez Małopolską Fundację Dom Kombatanta Rzeczpospolitej Polskiej – Muzeum Czynu Zbrojnego.

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Potańcówka w Domu Kultury Kolejarza - nowe życie dawnych miejsc kultury Krakowa" złożona przez Stowarzyszenie Kulturalno - Edukacyjne MOZAIKA.

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Galowy Koncert Operetkowo-Musicalowy" złożona przez Fundację Pomocy Artystom Polskim CZARDASZ.


Komórka realizująca: Wydział Spraw Społecznych UMK

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Turnus Rehabilitacyjny" złożona przez Stowarzyszenie "Krakowska Rada Niepełnosprawnych".

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "XIV TYDZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Przełamywanie Barier przez Małopolskich kibiców Niepełnosprawnych" złożona przez Fundację Otwarte Ramię Białej Gwiazdy.

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Kocham pływać w Krakowie" złożona przez Stowarzyszenie Integracyjny Klub Sportowy Druga Strona Sportu.

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Jesteśmy z tej samej bajki" złożona przez Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża.

Oferta na realizację zadania publicznego pn. Piknik integracyjny w Specjalnym środku Szkolno-Wychowawczym nr 3 w Krakowie pt. "Zagraj z nami w Bocce!" złożona przez Stowarzyszenie DAR SERCA DLA SERC WIELU NA RZECZ DZIECI SPECJALNEJ TROSKI.

Oferta na realizację zadania publicznego pn. „Artesowe malowanki" na Rynku Głównym oraz w Ogrodzie Doświadczeń złożona przez Fundację ARTES.

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "XI Ogólnopolski Spływ Kajakowy Osób Niepełnosprawnych" złożona przez Uczniowski Klub Sportowy Fan Sport.

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Warsztaty Bębniarskie "RYTM MIASTA" oraz Gra Miejska "7 DZIEŁO KRAKOWA"" złożona przez Spółdzielnię Socjalną "Republika Marzeń Mimo Wszystko" Fundacji Anny Dymnej.

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "VII Małopolskie Zawody Wspinaczkowe Osób Niepełnosprawnych im. Jurka Gizy oraz pokazy wspinaczki na sztucznej ścianie osób niepełnosprawnych" złożona przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Przystanek Betlejem".

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "II Bieg Integracyjny" złożona przez Stowarzyszenie "NIE WIDZĘ PRZESZKÓD".

Oferta na realizację zadania publicznego pn. Plener i wystawa "Pod niebem Krakowa" złożona przez Fundację Sztuki Osób Niepełnosprawnych.

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Przełamywanie barier - audiodeskrypcja" złożona przez Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego.

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Integracyjny Dzień Dziecka" złożona przez Polskie Stowarzyszenie Wychowania Pozaszkolnego im. A. Kamińskiego.


Komórka realizująca: Wydział Sportu UMK

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Grand Prix Małopolskiego TKKF w Halowej Piłce Nożnej" złożona przez Małopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej z siedzibą w Krakowie.

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Wisła Jesienią" złożona przez Yacht Klub Polski Kraków.

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Sport dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie" złożona przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa TĘCZA w Krakowie.

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Turniej Święta Niepodległości" złożona przez Klub "KS Cracovia 1906".

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Piłkarska Jesień z Małopolskim TKKF" złożona przez Małopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej.

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Piłka nożna – Rajsko - Jesień" złożona przez Klub Sportowy "RAJSKO".

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Turniej hokeja na lodzie dla dzieci i młodzieży" złożona przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Wspierania Młodych Talentów 100-lat Cracovia.

Oferta na realizację zadania publicznego o charakterze regionalnym pn. "VII Zawody Mikołajowe w Gimnastyce Sportowej" złożona przez Towarzystwo Sportowe "WISŁA" Kraków.

Oferta na realizację zadania publicznego o charakterze regionalnym pn. "Krakowskie pierwsze kroki w żeglowaniu dziecięcym i młodzieżowym" złożona przez Klub Żeglarski HORN Kraków.

Oferta na realizację zadania publicznego o charakterze regionalnym pn. "Spotkania pokoleniowe z okazji 85-cio Lecia Piłki Ręcznej na ziemi krakowskiej" złożona przez Małopolski Związek Piłki Ręcznej z siedzibą w Krakowie.

Oferta na realizację zadania publicznego o charakterze regionalnym pn. "Turniej Małych Mistrzyń Handballu" złożona przez Klub "KS Cracovia 1906".

Oferta na realizację zadania publicznego o charakterze regionalnym pn. "W Sokole ćwicz ciało i silną wolę" złożona przez Polskie Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ w Krakowie.

Oferta na realizację zadania publicznego o charakterze regionalnym pn. "Olimpijski Turniej Tańca Pasja 2013" złożona przez Sportowy Klub Taneczny PASJA z siedzibą w Krakowie.

Oferta na realizację zadania publicznego o charakterze regionalnym pn. "Zakończenie Sezonu Żeglarskiego" złożona przez Klub Żeglarski HORN Kraków.

Oferta na realizację zadania publicznego o charakterze regionalnym pn. "Sokół dla sportu – Dzień Sokoła, XIII Turniej w Gimnastyce Artystycznej o Srebrnego Sokoła" złożona przez Polskie Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ w Krakowie.

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Finał Towarzyskiego Pucharu Małopolski 2013 w skokach przez przeszkody rozgrywany na terenie ośrodka jeździeckiego WLKS Krakus" złożona przez Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy KRAKUS.

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Bądź bezpieczny – prowadzenie szkolenia z zakresu Samoobrony i Kung-fu/Wushu dla dzieci i młodzieży" złożona przez Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Choy Lee Fu.

 Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Wushu - taiji" złożona przez Krakowską Szkołę Wushu.

 Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Jesienny Młodzieżowy Turniej Lajkonika" złożona przez Klub Sportowy "Płaszowianka".

OFERTY NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO O CHARAKTERZE LOKALNYM LUB REGIONALNYM do rozpatrzenia w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (z późn. zm.) zwanej w dalszej części ustawą (tryb pozakonkursowy).


 

 

ZOBACZ:

Oferty składane w trybie art. 19a ustawy - rok 2012

Oferty składane w trybie art. 19a ustawy - rok 2011

Pokaż metkę
Osoba publikująca: SYLWIA DROŻDŻ
Podmiot publikujący: NGO
Partnerzy