Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Informacje Wydziału Strategii, Planowania i Monitorowania Inwestycji UMK

Grafika przedstawia półki w archiwum

NOWEFIO – Zachowując Historię Społeczności

2024-04-12

Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS w partnerstwie z Centrum Archiwistyki Społecznej zaprasza młode organizacje pozarządowe (działające maks. 5 lat) i grupy nieformalne (min. 3 osoby) do udziału w konkursie grantowym „NOWEFIO – Zachowując Historię Społeczności”.

Grafika przedstawia pięć książek w kolorowych okładkach, ułożonych na sobie,

Narodowy Instytut Muzyki i Tańca ogłosił nabór do Programu Wydawniczego – edycja 2024

2024-04-12

Celem Programu Wydawniczego jest wsparcie finansowe wydania publikacji naukowych, popularnonaukowych i popularyzatorskich dotyczących tańca.

Grafika przedstawia biało czerwoną flagę Polski.

Minister Obrony Narodowej ogłosił otwarty konkurs ofert

2024-04-12

Minister Obrony Narodowej ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w formie wsparcia w zakresie Podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej pn. Pamiętając o przeszłości.

Grafika przedstawia żołnierzy Wojska Polskiego stojących na placu. Widok na żołnierzy jest od tyły.

Konkurs Ministra Obrony Narodowej

2024-04-12

Minister Obrony Narodowej ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w formie powierzenia w zakresie Obronność państwa i działalność Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej pn. 63. Zawody Strzeleckie „O Srebrne Muszkiety - 2024”

Grafika przedstawia flagę Polski powiewająca na maszcie.

Konkurs Ministra Obrony Narodowej

2024-04-12

Minister Obrony Narodowej ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w formie powierzenia w zakresie Obronność państwa i działalność Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej pn. XLVII Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni Jak Żołnierze - 2024”

Grafika przedstawia widok od tyłu żołnierzy stojących na placu, trzymających  broń palną w spoczynku. (broń zakończona jest bagnetem)

Minister Obrony Narodowej ogłosił konkurs

2024-04-11

Minister Obrony Narodowej ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w formie powierzenia w zakresie Obronność państwa i działalność Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej pn. VIII Zawody Sportowo-Obronne Klas Wojskowych.

Grafika przedstawia wiele rąk na tle zielonej trawy.

Drugi nabór w Programie Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

2024-04-10

Ogłoszono drugi nabór w Programie Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny na wsparcie inicjatyw dwustronnych i regionalnych, służących wymianie doświadczeń.

Grafika przedstawia czarne postaci tancerek na kolorowym tle.

Nabór wniosków w programie Przestrzenie Sztuki – Taniec

2024-04-10

Narodowy Instytut Muzyki i Tańca zaprasza do składania wniosków w programie „Przestrzenie Sztuki – Taniec” na lata 2024-2025.

Grafika przedstawia flagę Unii Europejskiej.

Konkurs na temat Karty praw podstawowych Unii Europejskiej

2024-04-10

Komisja Europejska zaprasza do składania wniosków, mających na celu propagowania wiedzy organizacji społeczeństwa obywatelskiego na temat Karty praw podstawowych Unii Europejskiej, budowania zdolności i wdrażania Karty praw podstawowych Unii Europejskiej w ramach programu „Obywatele, równość, prawa i wartości” (Citizens, Equality, Rights and Values Programme – CERV).

Grafika przedstawia zbiory książek na półkach.

Certyfikat dla małych księgarni 2024-2025

2024-04-05

 „Certyfikat dla małych księgarni” to program własny Instytutu Książki, którego celem jest wsparcie małych księgarni oraz wzmocnienie ich roli jako placówek aktywnie promujących czytelnictwo i promotorów kultury dla lokalnych społeczności.

Znajdź