Dokument archiwalny

Myśl społecznie, działaj ekonomicznie - wydarzenia

10 października 2012 r. w Urzędzie Miasta Krakowa odbyła się konferencja "Myśl społecznie, działaj ekonomicznie. Jak samorząd może wspierać rozwój przedsiębiorczości społecznej w Krakowie?"

 


Myśl społecznie, działaj ekonomicznie - wydarzenia
Fot. Organizacje Pozarządowe

Konferencja rozpoczęła prace nad Programem Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej dla Gminy Miejskiej Kraków, który będzie tworzony w oparciu o dialog sektora publicznego z pozarządowym.

PROGRAM KONFERENCJI

 


W ramach projektu „Myśl społecznie, działaj ekonomicznie", w dniach 21 i 22 stycznia 2013 r., w godz. 9.00 – 15.00,  w Miejskim Ośrodku Wspierania Inicjatyw Społecznych, Os. Centrum C 10  w Krakowie,  odbyło się szkolenie pn:

Podmioty ekonomii społecznej w Polsce – specyfika, perspektywy współpracy.

Celem szkolenia było przybliżenie problematyki i specyfiki podmiotów ekonomii społecznej w Polsce oraz identyfikacja potencjalnych obszarów współpracy tych podmiotów z Gminą Miejską Kraków. 

 

Szkolenie miało charakter warsztatowy z elementami wykładu.

PROGRAM SZKOLENIA


25 czerwca 2013r., w godz. 10.00 - 14.00 w Urzędzie Miasta Krakowa (Pl. Wszystkich Świętych 3-4, Sala Portretowa) odbędzie się konferencja: "Jak rozwijać przedsiębiorczość społeczną w Krakowie?," na której zaprezentowany zostanie projekt Programu Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej dla Gminy Miejskiej Kraków.


 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: SYLWIA DROŻDŻ
Podmiot publikujący: NGO
Nawikus
POLECAMY
Newsletter
newsletter
Zapisz się
Norway Grants
Partnerzy