Obserwatorium Dialogu Obywatelskiego - badania, raporty

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami poszczególnych badań i raportów opracowanych w ramach projektu Obserwatorium Dialogu Obywatelskiego.

 

odo-1-2015-ebook-001_okładka

DIALOG OBYWATELSKI w Krakowie w opiniach mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i mediów. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.

 

DIALOG OBYWATELSKI w Krakowie w opiniach mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i mediów. BROSZURA
PDF

 

ODO_Dialog_Obywatelski_okladka_DIALOG OBYWATELSKI w Krakowie. Formy i współdziałanie z organizacjami pozarządowymi. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.

 

 

 

 

 

Okładka - ODO Reprezentacje medialneDIALOG OBYWATELSKI w Krakowie. Reprezentacje medialne. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.

 

 

 

 

 

 

 

ODO-2017-4-ewaluacja-CO_okładka

DIALOG OBYWATELSKI w Krakowie. Ewaluacja Centrum Obywatelskiego. Badania zrealizowane przez Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach porozumienia o współpracy przy realizacji projektu OBSERWATORIUM DIALOGU OBYWATELSKIEGO.

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KRZYSZTOF GAUZA
Podmiot publikujący: NGO
Partnerzy