Aktualności

Filantrop Krakowa A.D. 2015 - nagrody dla ludzi o wielkim sercu

Państwo Barbara i Zenon Hajdugowie, Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. oraz Marcin Ruta, konsul honorowy Czarnogóry – zostali laureatami XVI edycji konkursu o tytuł „Filantrop Krakowa”. Symboliczne berła, akty nadania tytułu i znaczki wręczyli w czwartek 23 czerwca laureatom w magistracie Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski i Przewodniczący Rady Miasta Krakowa Bogusław Kośmider.

Konkurs Ministerstwa Spraw Zagranicznych

Minister Spraw Zagranicznych ogłosił konkurs na realizację zadania publicznego „Pomoc humanitarna na Bliskim Wschodzie i Ukrainie 2016”. Termin składania ofert upływa 22 lipca br.

Wsparcie Fundacji VILLUM FONDEN

Fundacja VILLUM FONDEN zaprasza do składania wniosków na projekty społeczne realizowane zagranicą.

Nabór wniosków o przyznanie akredytacji „AKSES”

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zaprasza do składania wniosków o przyznanie akredytacji „AKSES” Ośrodkom Wsparcia Ekonomii Społecznej (OWES). Wnioski będą przyjmowane do dnia 30 listopada br.

Program Grupy VELUX

Grupa VELUX zaprasza do udziału w programie „Więcej światła dziennego w klubach sportowych”.

Możliwość współpracy z Fundacją Konrada Adenauera

Wnioski o współpracę z Fundacją Konrada Adenauera w Polsce przy organizacji projektów (konferencji, seminariów, warsztatów) powinny być złożone do 30 sierpnia roku poprzedzającego projekt, lub z wyprzedzeniem co najmniej trzech miesięcy.

Nagroda Unii Europejskiej dla Dziedzictwa Kulturowego 2016 - Europa Nostra Awards

Nagroda Unii Europejskiej dla Dziedzictwa Kulturowego została ustanowiona przez Komisję Europejską w 2002 r. Jest najbardziej prestiżową europejską nagrodą w dziedzinie dziedzictwa kulturowego.

Federacja Małopolska Pozarządowa zaprasza do udziału w projekcie

Federacja Małopolska Pozarządowa zaprasza organizacje pozarządowe z Małopolski do udziału w pierwszym, federacyjnym projekcie "Małopolskie NGO – rozwój i współpraca".

Konkurs

Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie ogłosiło konkurs „Działaj z nami – seniorami!”. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30.06.2016 r.

Akcja społeczna Ministerstwa Rozwoju

Ministerstwo Rozwoju zaprasza do udziału w akcji społecznej „Zostań Siłaczem Społecznym”. Akcja ma na celu zidentyfikowanie realnych potrzeb społeczeństwa oraz zaproszenie do działania osób zaangażowanych społecznie.

Nawikus
Newsletter
newsletter
Zapisz się
POLECAMY
Norway Grants