Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zapraszamy do udziału w Forum Współpraca i Partycypacja. Organizacje – Biznes – Administracja

23 czerwca 2014 r. zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, administracji publicznej oraz przedsiębiorców  do udziału w Forum  Współpraca i Partycypacja. Organizacje – Biznes – Administracja,  będącym inauguracją Święta Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw  Obywatelskich Miasta Krakowa.

Forum odbędzie się w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa im. Stanisława Wyspiańskiego, pl. Wszystkich Świętych 3-4, początek o godz. 15:00, jako uroczyste otwarcie Święta Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich Miasta Krakowa.

Forum będzie miało na celu wymianę opinii i doświadczeń dotyczących współpracy i partycypacji pomiędzy trzecim sektorem a biznesem i administracją publiczną.
W dwóch panelach dyskusyjnych wezmą udział między innymi ks. Jacek Stryczek – Prezes Stowarzyszenia WIOSNA oraz Krzysztof Więckiewicz – Dyrektor Departamentu Pożytku Publicznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.

Zapraszamy do zapoznania się z programem Forum:

W celu zgłoszenia organizacji do udziału w Forum Współpraca i Partycypacja. Organizacje – Biznes –  Administracja zapraszamy do uzupełnienia zgłoszenia internetowego lub wypełnienia formularza zgłoszeniowego i wysłania go e-mailem na adres: alicja.marszalek@fundacja.e-gap.pl.
Formularz zgłoszeniowy można również wypełnić i złożyć osobiście w siedzibie Fundacji Gospodarki i Administracji Publicznej w Krakowie przy ul. Rakowickiej 10B/10.

Internetowy formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy do pobrania.

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 20 czerwca 2014 r.

Informacji o Święcie Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich Miasta Krakowa, w tym nt. Forum Współpraca i Partycypacja. Organizacje – Biznes –  Administracja udzielają:

Agnieszka Lakner; 12 423 76 03, agnieszka.lakner@agencja.e-gap.pl

Alicja Marszałek; 12 423 76 05 wew. 20, alicja.marszalek@fundacja.e-gap.pl

Łukasz Bajak; 12 423 76 05 wew. 24, lukasz.bajak@fundacja.e-gap.pl

*

Patronat honorowy nad Forum Współpraca i Partycypacja. Organizacje – Biznes –  Administracja objął Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak - Kamysz.

*

Projekt „WiP – Współpraca i partycypacja NGO w przestrzeni Gminy Miejskiej Kraków jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

pokaż metkę
Osoba publikująca: SYLWIA DROŻDŻ
Podmiot publikujący: Portal www.ngo.krakow.pl
Data publikacji: 2014-06-10
Data aktualizacji: 2014-06-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź