Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Centrum Obywatelskie Centrum C 10 zostaje zamknięte dla bezpośredniej obsługi

2022-01-25

Z uwagi na wciąż pogarszającą się sytuację epidemiologiczną w kraju, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo beneficjentek i beneficjentów, Centrum Obywatelskie Centrum C 10 zostaje zamknięte dla bezpośredniej obsługi od 25 stycznia do 28 lutego 2022 roku. 

Przetarg na najem lokali użytkowych w dniu 11 lutego 2022 r.

2022-01-25

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie informuje, że w dniu 11 lutego 2022 r. o godz. 9:00 odbędzie się przetarg na najem lokali użytkowych.

Poradnik Kompas NGO - co zmienić w 2022 roku

2022-01-25

Nowy Rok to nowe wyzwania! Serdecznie zapraszamy na spotkanie, Poradnik Kompas NGO – co zmienić w 2022 roku, które odbędzie się w dniu 26.01.2022 r. o godz. 10:00 w formie online. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Obowiązek informacyjny - CENTRALNY REJESTR BENEFICJENTÓW RZECZYWISTYCH

2022-01-21

31 października 2021 r. weszła w życie nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, która nałożyła na organizacje pozarządowe – fundacje, stowarzyszenia rejestrowe oraz spółdzielnie (z wyjątkiem stowarzyszeń zwykłych) – obowiązek zgłaszania beneficjentów rzeczywistych do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych (rejestr zawierający informacje o osobach fizycznych kontrolujących poprzez posiadane udziały lub prawo głosu wymienione w ww. ustawie podmioty).

KLINIKA SPOŁECZNIKA – Asertywność w relacjach osobistych i biznesowych

2022-01-20

Centrum Obywatelskie w Krakowie oraz Krakowskie Forum Organizacji Społecznych zapraszają na kolejne spotkanie w ramach KLINIKI SPOŁECZNIKA.

Zarząd Województwa Małopolskiego ogłosił konkurs ofert pn. Małopolska Gościnna – I edycja

2022-01-18

Konkurs ma na celu wyłonienie ofert i zlecenie podmiotom prowadzącym działalność pożytku publicznego realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa, odpowiadającym celom „Programu współpracy Województwa Małopolskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022”.

Dotacje i pożyczki Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie

2022-01-18

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oferuje dotacje i pożyczki na zadania z zakresu ochrony przyrody realizowane w ramach Innych zadań służących ochronie środowiska wynikających z zasady zrównoważonego rozwoju i zgodne z polityką ochrony środowiska oraz obowiązującymi w danym roku "Zasadami finansowania zadań ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie".

Nabór wniosków w ramach zadania Rewitalizacja zabytkowych parków i ogrodów

2022-01-18

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oferuje dotacje i pożyczki na zadania z zakresu ochrony przyrody realizowane w ramach zadnia  Rewitalizacja zabytkowych parków i ogrodów.

Nabór wniosków w ramach zadania Zabiegi pielęgnacyjne pomników przyrody

2022-01-18

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oferuje dotacje i pożyczki na zadania z zakresu ochrony przyrody realizowane w ramach zadnia Zabiegi pielęgnacyjne pomników przyrody.

Nabór wniosków w ramach zadania Ochrona gatunkowa roślin i zwierząt

2022-01-18

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oferuje dotacje i pożyczki na zadania z zakresu ochrony przyrody realizowane w ramach zadnia Ochrona gatunkowa roślin i zwierząt.

Znajdź