Komunikat archiwalny

Spotkanie informacyjne programów „Europa dla obywateli” i URBACT III

Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” serdecznie zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na spotkanie informacyjne na temat programów europejskich „Europa dla obywateli” oraz URBACT III, które odbędzie się 23 stycznia 2020 roku w Krakowie.

Spotkanie informacyjne programów „Europa dla obywateli” i URBACT III
Fot. pixabay.com


Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”. Podczas spotkania przekażemy informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań w ramach programu oraz terminach konkursu wniosków w 2020 roku.

Podczas spotkania zabierze głos także Aldo Vargas – Tetmajer – przedstawiciel Punktu Kontaktowego programu URBACT, celem przedstawienia programu w kontekście polityk miejskich szczebla europejskiego i światowego.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne, aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Informacyjnego „Europa dla obywateli”, gdzie znajduje się również szczegółowy program wydarzenia.

TERMIN SPOTKANIA: 23 stycznia 2020 roku w godzinach 10:45 – 14:00 (od godziny 10:15 rejestracja)

MIEJSCE SPOTKANIA: Spółdzielnia Ogniwo, ul. Paulińska 28,  I piętro, 31–065 Kraków

Więcej o programie „Europa dla obywateli” znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego.

Więcej o programie URBACT III znajduje się na stronie internetowej.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Zobacz także
POLECAMY
Newsletter
newsletter
Zapisz się
Norway Grants
Partnerzy