Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ankieta: Jak pandemia wpływa na kulturę w Krakowie?

Zapraszamy osoby i podmioty działające w sektorze kultury i branżach kreatywnych do wzięcia udziału w badaniu ankietowym „Krakowska kultura po roku w pandemii”.

To już druga edycja badania, które ma na celu określenie skali zmian, jakie zaszły w sektorze kultury w związku z pandemią Covid–19. Zadaniem ankiety jest także zidentyfikowanie wyzwań, jakie stoją obecnie przed ludźmi kultury: artystami, twórcami, animatorami i menadżerami, pracownikami sektora kultury, organizatorami wydarzeń (fundacjami, stowarzyszeniami, związkami wyznaniowymi, instytucjami kultury, podmiotami branży kreatywnej), ale też przed decydentami, politykami i przedstawicielami administracji publicznej.

Realizatorzy badania – miasto Kraków oraz Małopolski Instytut Kultury w Krakowie – stawiają pytania o pozytywne zmiany, innowacyjne rozwiązania wdrożone w czasie kryzysu, które warto rozwijać. Poznanie sytuacji i wsłuchanie się w konkretne propozycje działań, możliwe do realizacji przez samorząd, będą kluczowe w pracach nad projektowaniem strategii na kolejne lata.

W ramach badania zostały przygotowane dwie ankiety:

  • TUTAJ można znaleźć link do ankiety dla podmiotów prawnych: instytucji, organizacji, przedsiębiorstw, w tym osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą,
  • TUTAJ dla osób fizycznych: pracowników etatowych instytucji i organizacji oraz freelancerów nieposiadających zarejestrowanej działalności gospodarczej.

Badanie ma charakter anonimowy, nie zbiera żadnych danych mogących w jakikolwiek  sposób zidentyfikować uczestników.

pokaż metkę
Autor: Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2021-02-19
Data aktualizacji: 2021-02-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat