Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

NGO Generator już działa!

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa uprzejmie informuje, że z dniem 05 marca 2021 r. w Gminie Miejskiej Kraków został uruchomiony system NGO Generator dla części publicznej i administracyjnej.

System NGO Generator jest całkowicie nowym narzędziem, którego celem jest usprawnienie przeprowadzania otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych, zgodnie z ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, ogłaszanych przez właściwe merytorycznie komórki organizacyjne Urzędu Miasta Krakowa oraz Miejskie Jednostki Organizacyjne. System NGO Generator będzie służył do kompleksowej obsługi procedur dotacyjnych przewidzianych w w/w ustawie (w tym, ofert składanych w trybie art. 19a), w których zleca się organizacjom pozarządowym realizację zadań publicznych. System ułatwi organizacjom pozarządowym prawidłowe przygotowanie i składanie ofert na realizację zadań publicznych oraz sporządzanie sprawozdań z realizacji zleconych zadań.

Dostęp do środowiska produkcyjnego dla organizacji pozarządowych znajduje się pod linkiem: https://krakow.ngogenerator.pl, w którym organizacja pozarządowa zakłada konto w celu uzyskania dostępu do aplikacji.

Informacje dotyczące technicznych zasad obsługi systemu NGO Generator zostały zawarte w instrukcjach użytkowania, w części startowej systemu po zalogowaniu (lewe menu kontekstowe, pozycja „POMOC”) oraz w załączonej prezentacji dostępnej TUTAJ.

UWAGA! Informujemy, że wszelkie uzasadnione problemy techniczne i merytoryczne uniemożliwiające prawidłowe funkcjonowanie systemu NGO Generator należy przesyłać bezpośrednio do pracowników komórek merytorycznych odpowiedzialnych za organizację otwartych konkursów ofert.

pokaż metkę
Autor: Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2021-03-05
Data aktualizacji: 2021-03-05
Powrót

Zobacz także

Znajdź