Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

IX Święto Rodziny Krakowskiej

To już IX edycja tego integrującego, wielopokoleniowego i rodzinnego spotkania Krakowian, które ze względu na pandemię koronawirusa Covid–19, będzie odbywało się w innej, przede wszystkim bezpiecznej pod względem sanitarnym, formule.

Kulminacja Święta Krakowskiej Rodziny będzie miała miejsce w niedzielę 23 maja br. na Krakowskich Błoniach gdzie odbywać się będą różnorodne aktywności sportowe, w tym biegi dla dzieci w kilku kategoriach wiekowych, rodzinna sztafeta wielopokoleniowa nordic walking oraz ćwiczenia i pokazy sportowe.

Odbędzie się również prezentacja miejskich rowerów elektrycznych, a specjaliści z zakresu ruchu drogowego będą udzielać porad dotyczących bezpiecznego poruszania się po mieście.

Nie zabraknie również pokazów ratownictwa, w tym ratownictwa drogowego, straży pożarnej, straży granicznej i wojska.

Będzie również możliwość podzielenia się z potrzebującymi najcenniejszym darem jakim jest krew w specjalnie zorganizowanym punkcie krwiodawstwa.

Wszystkie aktywności są tak przygotowywane by przeprowadzenie ich było zgodne z wytycznymi sanitarnymi, z zachowaniem bezpieczeństwa zarówno dla uczestników jak i organizatorów wydarzenia, a jego hybrydowa formuła pozwoli Wam śledzić najciekawsze punkty programu również on–line.

Szczegółowy program imprezy znajdziecie niebawem na stronie kkr.krakow.pl i Krakowskim Generatorze Społecznym.

Zapraszamy serdecznie! Czekamy na Was na Krakowskich Błoniach!

pokaż metkę
Autor: Wydział Polityki Społecznej
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2021-05-14
Data aktualizacji: 2021-05-14
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat