Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

KONCERT NA RZECZ UKRAINY – „RAZEM”

W niedzielę, 15 maja w godzinach 10:30 – 14:00 przy ul. Św. Wawrzyńca 15 na dziedzińcu Muzeum Inżynierii i Techniki odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Ukrainy pod hasłem „Razem”. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorem jest Krakowska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych Naczelna Organizacja Techniczna, współorganizatorem Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, a Miasto Kraków jest partnerem wydarzenia.

Podczas koncertu wystąpi Sylwia Frączek z Zespołem. Sylwia Frączek jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie i finalistką „Szansy na sukces. Opole 2020”. Ze sceny zabrzmią utwory polskich i zagranicznych artystów między innym Beaty Kozidrak, Justyny Steczkowskiej, Leonarda Cohena, Adele, Whitney Houston, a także piosenki ze znanych bajek dla młodszych odbiorców. Wydarzenie poprowadzi Krzysztof Bochenek, aktor z Teatru Bagatela.

Przewidziane są dodatkowe atrakcje m.in. specjalny pokaz bojowych wozów strażackich przygotowany dla dzieci, a także prezentacja motocykli Harley-Davidson.

Podczas koncertu Wolontariusze z Centrum Wolontariatu w Podolanach przeprowadzą zbiórkę pieniędzy dla potrzebujących rodzin z Ukrainy. Zebrane fundusze będą przeznaczone w szczególności na zakup środków pielęgnacyjnych dla dzieci.

Dla wszystkich, którzy wesprą ten szczytny cel, przewidziane są upominki m.in. rodzinne bilety do krakowskich muzeów i Opery Krakowskiej, bilety na lot balonem widokowym, a także rodzinne karnety na zajęcia na jachcie z instruktorem żeglarstwa w „Navigare Yacht Club” i bony do restauracji „Smakołyki” na wspólny rodzinny obiad. Nagrody ufundowali sponsorzy.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej organizatora: TUTAJ

Link do strony Krakowskiej Rady FSNT NOT na portalu Facebook:TUTAJ

plakat Razem

Serdecznie Państwa zapraszamy w imieniu organizatorów do uczestnictwa w koncercie.

pokaż metkę
Autor: Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia
Osoba publikująca: BOŻENA KISZKA
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2022-05-11
Data aktualizacji: 2022-05-11
Powrót

Zobacz także

Znajdź