Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dołącz do Shapers of the Future!

Kolejna edycja programu rozwojowego dla młodych liderów, którzy dbają o dobro społeczne i publiczne oraz interesują się innowacyjnością.

Jeśli uważasz, że wspieranie innowacyjności jest ważne, to powinieneś zgłosić się do tego programu! To będzie wyjątkowa edycja, ponieważ wspólnie udamy się za miasto, by na łonie natury zdobywać nową wiedzę.

Przez czas trwania szkolenia będziesz pracować warsztatowo pod okiem doświadczonych trenerów, aby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu Design Thinking, innowacji społecznych oraz doskonalić umiejętności pracy zespołowej i kreatywnej.

  • KIEDY: 14–17 września 2022 r.
  • GDZIE: Brzoskwinia k. Krakowa
  • DLA KOGO: osoby zainteresowane innowacjami społecznymi, w szczególności studenci, absolwenci, działacze społeczni i urzędnicy.
  • TERMIN ZGŁOSZENIA: 26 sierpnia 2022 r.

Co gwarantujemy? Świetną atmosferę, profesjonalny zespół trenerów i praktyczną wiedzę, którą możesz wykorzystać w swojej codziennej pracy.

Nie musisz martwić się o noclegi (w urokliwym Zaciszu) i wyżywienie – to wszystko zapewniamy na czas trwania warsztatów. Kraków będzie naszym punktem zbiórki, skąd razem udamy się do Brzoskwini. Jeśli nie jesteś z Krakowa, do punktu zbiórki będziesz musiał przyjechać na swój koszt.

Udział bezpłatny!

Nie czekaj! Wypełnij formularz i zarejestruj się już dziś!

Dołącz do wydarzenia.

Więcej informacji na stronie internetowej.

 

Projekt jest realizowany przez Fundację Warsztat Innowacji Społecznych przy współpracy Fundacji Konrada Adenauera w Polsce oraz Miasta Kraków.

pokaż metkę
Autor: Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2022-08-01
Data aktualizacji: 2022-08-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź