Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

KLINIKA SPOŁECZNIKA – Psychologia kolorów

Centrum Obywatelskie w Krakowie oraz Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KRAFOS zapraszają na kolejne warsztaty w ramach KLINIKI SPOŁECZNIKA – czyli możliwości złapania paru chwil wytchnienia i poznania kilku technik, które pomogą złapać Wam oddech w przyszłości.

KLINIKA SPOŁECZNIKA – Psychologia kolorów
Fot. Centrum Obywatelskie ul. Reymonta 20

Kolory to nic innego jak długości i częstotliwości fal świetlnych. Okazuje się, że ich zmysłowy odbiór poprzez wzrok oddziałuje na stan psychiczny, a nawet fizyczny człowieka. W momencie kiedy poznamy ich znaczenie i w jaki sposób wykorzystywać je w życiu codziennym, możemy całkowicie zapanować nad swoim zdrowiem psychiczno–emocjonalnym.

Do tego dochodzi temat centrów energetycznych w ciele ludzkim, które również emanują odpowiednią barwą. Okazuje się, że rzeczywiście są one powiązane ze znaczeniem danego koloru znanego w dziedzinie psychologii.

Termin: 22.09.2022 r. (czwartek) godz. 17:00
Miejsce: Centrum Obywatelskie w Krakowie ul. Reymonta 20

Szczegóły na stronie: co.krakow.pl

Warsztat rozpocznie się wprowadzeniem do tematu emocji i komunikacji emocjonalnej oraz psychologii kolorów. Następnie każdy z uczestników zidentyfikuje swoje emocje i wybierając odpowiednie barwy uwolni je poprzez malowanie farbami na podobraziu malarskim.

pokaż metkę
Autor: Centrum Obywatelskie ul. Reymonta 20
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2022-09-20
Data aktualizacji: 2022-09-20
Powrót

Zobacz także

Znajdź