Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kongres Pro NGO 2022

Jest to 3. edycja organizowanego corocznie wydarzenia dla organizacji pozarządowych. W tym roku Kongres nabrał mocno biznesowego wymiaru, nastawiony jest na podnoszenie kompetencji z zakresu współpracy z sektorem prywatnym.

Kongres Pro NGO to wydarzenie organizowane corocznie przez Fundację Pro NGO dla organizacji pozarządowych. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, gdyż po raz pierwszy odbędzie się również stacjonarnie, a dzięki zapewnieniu streamingu, w wydarzeniu będą mogli wziąć udział przedstawiciele NGO z najdalszych zakątków Polski. Wydarzenie skierowane jest również do instytucji wspierających i współpracujących z trzecim sektorem (np. przedstawicieli urzędów, wolontariuszy).

Kongres - dla kogo

To jednak nie jedyna nowość, wydarzenie podzielone będzie na dwie odrębne sceny. Pierwsza to przestrzeń konferencyjna, uczestnicy będą mogli wysłuchać inspirujących dyskusji, które przybliżą im najważniejsze zagadnienia związane ze współpracą organizacji pozarządowych z sektorem prywatnym, druga to sala szkoleniowa, gdzie w małych grupach prowadzone będą praktyczne szkolenia dla zainteresowanych. Spotkania poprowadzą eksperci i praktycy ze środowiska biznesowego.

W tym roku Kongres razem z Konferencją ESG i Targami branżowymi tworzy jedno duże przedsięwzięcie o nazwie: CSR i ESG – od ludzi dla ludzi. Zachęcamy Uczestników Kongresu do odwiedzenia wystawców podczas targów, które odbędą się w lobby EXPO Kraków. To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się jakie zmiany i innowacyjne rozwiązania w obszarach CSR i ESG proponują, prezentujące się tego dnia firmy oraz organizacje pozarządowe.

Zapraszamy również do skorzystania ze strefy networkingowej, gdzie przedstawiciele NGO i biznesu będą mogli inspirować się i wymieniać doświadczeniami.

Termin: 30.11.2022 r., godz.: 9.00 - 17.00

Miejsce: EXPO Kraków oraz online

Organizator: Fundacja Pro NGO

Zapisy na Kongres Pro NGO 2022:

Bilet stacjonarny – zapisy trwają do wyczerpania limitu (140 miejsc)

Bilet online – brak limitu, zapisy trwają do 28.11.2022 r.

Kongres - agenda

Link do rejestracji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Do zobaczenia podczas Kongresu Pro NGO 2022!

pokaż metkę
Autor: Fundacja Pro NGO
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2022-09-21
Data aktualizacji: 2022-09-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź