Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Spotkanie informacyjne Erasmus+Sport

W imieniu Narodowej Agencji programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności serdecznie zapraszam Państwa do udziału w darmowym spotkaniu informacyjnym na temat możliwości uzyskania dofinansowania oraz realizacji projektów w ramach sektora Erasmus+ Sport.

Spotkanie informacyjne Erasmus+Sport
Fot. Organizacje Pozarządowe

Uczestnicy spotkania dowiedzą się między innymi:

  • jak rozwijać siebie i swoją organizację/instytucję w dziedzinie sportu, promowania aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia;
  • jak zaplanować i zrealizować  niekomercyjną europejską imprezę sportową oraz jak otrzymać na nią dofinansowanie (200 tysięcy lub 400 tysięcy euro);
  • jak skutecznie realizować projekty w ramach współpracy międzynarodowej w zakresie sportu (dofinansowanie od 30 tysięcy do 450 tysięcy euro);
  • jakie możliwości oferuje program Erasmus+ kadrze sportowej oraz trenerom – mobilności zagraniczne.

Wydarzenie odbędzie się w formie stacjonarnej w kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy ulicy Rakowickiej 27 (Nowa Aula – pawilon C) w dniu 27 stycznia 2023 roku w godzinach 09:00–12:30.

Wydarzenie to jest elementem ogólnopolskiego cyklu spotkań, który odbędzie się w pięciu różnych miastach. Udział w spotkaniach szkoleniowych jest całkowicie bezpłatny.

Prosimy o dokonanie zapisów poprzez formularz rejestracyjny.

Z naszymi funduszami możesz realizować szereg działań promujących m.in.:

  • wolontariat sportowy;
  • włączenie społeczne poprzez sport;
  • walkę z dyskryminacją w sporcie, obejmująca równość płci;
  • zachęcanie do prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia.

Nowość!!! Od 2023 roku Erasmus+ Sport wspiera również rozwój zawodowy trenerów, kadry sportowej i innego personelu (zarówno opłacanego, jak i wolontariuszy) zajmującego się sportem powszechnym – Akcja 1 Mobilność pracowników w dziedzinie sportu.

Kto może składać wnioski?
Wszystkie organizacje i instytucje publiczne i prywatne, działające na rzecz sportu i aktywności fizycznej: związki sportowe, kluby, organizacje pozarządowe, szkoły, uniwersytety, organy publiczne, instytucje edukacyjne, itp.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem spotkania. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Przed spotkaniem zachęcamy do zapoznania się z założeniami programu Erasmus+ Sport w Przewodniku po programie Erasmus+ na 2023 rok.

pokaż metkę
Autor: Biuro ds. współpracy z regionami Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji Narodowa Agencja programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2023-01-24
Data aktualizacji: 2023-01-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź