Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Praca zdalna Centrum Obywatelskiego – ul. Reymonta 20

Z uwagi na organizowane na Stadionie Miejskim Igrzyska Europejskie 2023, uprzejmie informujemy, że Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20 będzie niedostępne w okresie od 9.06 do 2.07. Niemniej jednak, pragniemy zapewnić, że w tym czasie nasze Centrum będzie działać w trybie zdalnym!

Praca zdalna Centrum Obywatelskiego – ul. Reymonta 20
Fot. Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20

W przypadku jakiejkolwiek potrzeby, prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny pod numerem 669 528 381 lub drogą mailową na adres centrum@krafos.pl.

Zespół naszego Centrum jest gotowy do udzielania konsultacji prawnych, księgowych i grantowych za pośrednictwem platformy online, jednakże wymaga to uprzedniego uzgodnienia terminu. W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość ustalenia spotkania stacjonarnego, jednak tylko po wcześniejszym wyznaczeniu daty i lokalizacji.

W tym czasie szkolenia będą prowadzone jedynie w formie zdalnej.

Chcielibyśmy podkreślić, że mimo pewnych niedogodności nie zwalniamy tempa! Nasz zespół w Centrum Obywatelskim – ul. Reymonta 20 przygotowuje dla Państwa interesujące wydarzenia „terenowe”. Wkrótce przedstawimy szczegółowe informacje!

Dziękujemy za wyrozumiałość i serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dla Państwa, nawet w tych nieco trudniejszych okolicznościach!

pokaż metkę
Autor: Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2023-05-31
Data aktualizacji: 2023-05-31
Powrót

Zobacz także

Znajdź