Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wkrótce konsultacje projektu Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2024–2027

Od 15 kwietnia do 10 maja 2024 roku Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia UMK będzie prowadził konsultacje społeczne projektu Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2024–2027.

INFORMACJA -do-WPW-na-lata-2024-2027
Fot. Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia

Celem konsultacji jest zebranie wniosków, uwag i opinii organizacji pozarządowych w zakresie projektu Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków z Organizacjami Pozarządowymi.

Organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie zainteresowane udziałem w konsultacjach będą mogły skorzystać z telefonicznych dyżurów eksperta, wziąć udział w otwartym spotkaniu konsultacyjnym oraz przekazać swoje wnioski, uwagi i propozycje za pomocą formularza konsultacyjnego.

Projekt konsultowanego Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2024-2027 z formularzem konsultacyjnym oraz szczegółowa informacja na temat przebiegu konsultacji dostępne będą od 15 kwietnia do 10 maja 2024 roku w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Krakowa bip.krakow.pl, w miejskim serwisie internetowym dotyczącym konsultacji obywatelski.krakow.pl oraz w miejskim portalu internetowym dla organizacji pozarządowych ngo.krakow.pl

Więcej informacji na temat przedmiotowych konsultacji zostanie opublikowane w serwisie obywatelski.krakow.pl niebawem.

pokaż metkę
Autor: Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2024-04-02
Data aktualizacji: 2024-04-04
Powrót

Zobacz także

Znajdź