Spotkanie branżowe dla organizacji pozarządowych
Fundacja Instytut Polityk Publicznych oraz Centrum Obywatelskie Centrum C 10 serdecznie zapraszają na spotkanie branżowe dla organizacji pozarządowych działających na rzecz mieszkanek i mieszkańców Krakowa.
Data: 24 czerwca 2026 r., godzina: 17-19.
Miejsce: Centrum Obywatelskie Centrum C 10, os. Centrum C 10 (wejście od al. Przyjaźni).
Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy:
https://forms.office.com/e/GTwDq2XPaF
Na podany w formularzu adres e-mail prześlemy wszystkie informacje potrzebne do wzięcia udziału w wydarzeniu.
Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń, rozmowy o potrzebach krakowskich organizacji pozarządowych oraz zgłoszenia propozycji działań i kierunków wsparcia, które powinny zostać uwzględnione w Programie Współpracy Gminy Miejskiej Kraków na rok 2027 z organizacjami pozarządowymi (RPW 2027).
Dla kogo?
Organizacje pozarządowe działające lub planujące działania na rzecz mieszkanek i mieszkańców Krakowa oraz osoby zaangażowane w rozwój sektora obywatelskiego i współpracę z lokalną społecznością.
Twój głos ma znaczenie! Włącz się w proces tworzenia rozwiązań, które będą wspierać rozwój sektora obywatelskiego w Krakowie.
Serdecznie zapraszamy do udziału!
Jednocześnie zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji i postulatów do RPW 2027 oraz do udziału w spotkaniach branżowych. Szczegóły oraz harmonogram spotkań dostępny jest pod linkiem: https://tiny.pl/6y_hc77z9