Komunikat archiwalny

Z MARZENIAMI... Z NADZIEJAMI... Zapraszamy na Koncert Charytatywny

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ich Rodzin i Przyjaciół "Ognisko" zaprasza na Koncert Charytatywny z udziałem Krystyny Prońko pt. "Z MARZENIAMI... Z NADZIEJAMI..." .

 

 

Z MARZENIAMI... Z NADZIEJAMI... Zapraszamy na Koncert Charytatywny
Fot. www.ognisko.org.pl

Koncert rozpocznie się w sobotę 18 grudnia 2010 roku o godz. 17.30 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie (ul. Basztowa 9).

Całkowity dochód z koncertu na rzecz Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych, Ich Rodzin i Przyjaciół „Ognisko” przeznaczony zostanie na rehabilitację społeczną i zawodową osób z niepełnosprawnością intelektualną.

ChSON „Ognisko” codziennie udziela wsparcia około 150 osobom z niepełnosprawnością intelektualną w dziennych centrach aktywności na terenie Krakowa i gmin ościennych.
Stowarzyszenie prowadzi także projekty, dzięki którym około 70 osób z niepełnosprawnością intelektualną uzyskało zatrudnienie na otwartym rynku pracy.

Gwiazdą koncertu, która poprzez swój występ zechciała wspomóc działania na rzecz osób niepełnosprawnych, będzie znana polska piosenkarka Krystyna Prońko.

Serdecznie Państwa zapraszamy w imieniu organizatorów do uczestnictwa w koncercie.

 

 

Bilety "cegiełki" w cenie 60 zł. można nabyć m.in. w biurze ChSON "Ognisko": ul. Floriańska 15, II piętro, pok. 10.

Kontakt telefoniczny w sprawie biletów: 728 747 009

Pokaż metkę
Osoba publikująca: SYLWIA DROŻDŻ
Podmiot publikujący: Portal NGO PL
Zobacz także
Nawikus
POLECAMY
Newsletter
newsletter
Zapisz się
Norway Grants
Partnerzy