Komunikat archiwalny

Wybory do Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego 2014 – 2016

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza organizacje pozarządowe na Walne Zebranie Organizacji Pozarządowych oraz do udziału w wyborach do Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego na lata 2014 – 2016. 

Wybory do Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego 2014 – 2016
Fot. Organizacje Pozarządowe

Walne Zebranie Organizacji Pozarządowych odbędzie się 27 maja 2014 r. w Urzędzie Miasta Krakowa, plac Wszystkich Świętych 3-4, Sala Obrad. Podczas Walnego Zebrania rozpoczną się wybory do Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego na lata 2014 – 2016.

Termin zgłaszania Kandydatów do Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego upłynął 16 maja 2014 r.

Prosimy o składanie i nadsyłanie upoważnień do udziału w Walnym Zebraniu i głosowania na kandydatów do Rady do dnia 22 maja 2014 r.

Tryb powoływania członków oraz organizację i działanie Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego określiła Rada Miasta Krakowa w uchwale Nr XXXIV/432/11 z dnia 21 grudnia 2011 r.

Informacji o wyborach do Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego udziela Wydział Spraw Społecznych, Referat Miejskiego Ośrodka Wspierania Inicjatyw Społecznych MOWIS, os. Centrum C 10, 31-931 Kraków /telefon: 12 616 7804, fax: 12 616 7813, e-mail: ngo@um.krakow.pl /.

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą:
Krok po kroku
Jak kandydować? Jak wybrać członka Rady? Jak zagłosować?

Szczegóły dotyczące procedury wyboru kandydatów do Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego i naboru na członków Walnego Zebrania zostały określone w:

  • Zarządzeniu Nr 949/2014 Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 7 kwietnia 2014 r. w sprawie zwołania Walnego Zebrania Organizacji Pozarządowych i określenia procedury wyboru kandydatów do Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego,
  • Procedura wyboru kandydatów do Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego i naboru na członków Walnego Zebrania – załącznik nr 1 do zarządzenia,
  • Formularz zgłoszeniowy kandydata do Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego – załącznik nr 2 do zarządzenia,
      
  • Karta do głosowania na członka Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego – załącznik nr 3 do zarządzenia,
  • Upoważnienie do reprezentowania organizacji pozarządowej na czas wyboru kandydatów do Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego – załącznik nr 4 do zarządzenia.
      

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: SYLWIA DROŻDŻ
Podmiot publikujący: Portal www.ngo.krakow.pl
Zobacz także
Nawikus
POLECAMY
Newsletter
newsletter
Zapisz się
Norway Grants
Partnerzy