Aktualności

Zgłoś swojego kandydata do tytułu Filantrop Krakowa A.D. 2017

Znasz osobę, organizację, instytucję, firmę, bezinteresownie niosącą pomoc potrzebującym mieszkańcom Krakowa? Urząd Miasta Krakowa zaprasza do zgłaszania kandydatur do tytułu Filantrop Krakowa A.D. 2017. Na zgłoszenia czekamy do 31 marca.

Małopolski Konkurs Pieśni Religijnej  Nie lękajcie się!  im. św. Jana Pawła II

Z okazji przypadającego w październiku 2018 roku jubileuszu 40-lecia wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową, Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II oraz Centrum Jana Pawła II - „Nie lękajcie się” w Krakowie chcą zaprosić dzieci, młodzież oraz dorosłych do wzięcia udziału w Małopolskim Konkursie Pieśni Religijnej Nie lękajcie się!  im. św. Jana Pawła II.

Trwa akcja składania zgłoszeń kandydatur do tytułu FILANTROP KRAKOWA A.D. 2017

Zapraszamy do składania zgłoszeń kandydatur do tytułu "Filantrop Krakowa A.D. 2017"

Zaproszenie na warsztaty - Sztuka w obronie człowieka

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK zaprasza do wzięcia udziału w serii sobotnich warsztatów współorganizowanych z Polską Akcją Humanitarną „Sztuka w obronie człowieka”.

Rusza kolejny Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

W dniach 19 – 24 lutego w Krakowie odbędzie się kolejny Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W ciągu Tygodnia, osoby pokrzywdzone różnymi rodzajami przestępstw, skorzystać będą mogły z bezpłatnych porad specjalistów. Kolejny już rok, Tydzień Pomocy gościł będzie w Centrum Obywatelskim.

Uwaga! Stowarzyszenia zwykłe utworzone przed 20 maja 2016 r.

20 maja 2018 r. upływa termin na dokonanie wpisu do nowej ewidencji stowarzyszeń zwykłych. Po tym terminie tj. po 20 maja 2018 r. stowarzyszenia zwykłe z siedzibą w Krakowie, które nie dopełniły tego obowiązku, z mocy prawa zostają rozwiązane.

„Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim” - zaproszenie na konferencję

Pracownicy oraz doktoranci Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim”

Prośba o przegląd dokumentów statutowych

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie przypomina, że w ramach ogłaszanych otwartych konkursów ofert uprawnione do złożenia oferty są organizacje, których działalność statutowa jest zgodna ze sferą zadania publicznego, w ramach którego ogłaszany jest konkurs.

Posiedzenie Komisji Dialogu Obywatelskiego ds. Środowiska - 20 grudnia br.

W dniu 20 grudnia 2017 r. o godz. 9.00 w Miejskim Centrum Dialogu, ul. Bracka 10 w Krakowie, odbędzie się posiedzenie Komisji Dialogu Obywatelskiego ds. Środowiska.

Konsultacje dot. rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii

Dyrektor Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie zaprasza do udziału w konsultacjach projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2018. Konsultacje odbywać się będą od 27 października 2017 r. do 10 listopada 2017 r.

Nawikus
POLECAMY
Newsletter
newsletter
Zapisz się
Norway Grants