Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi - Centrum Obywatelskie Centrum C 10 Laureatem plebiscytu

Centrum Obywatelskie Centrum C 10 uzyskało po raz kolejny tytuł Laureata plebiscytu pn. „Miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi”.

Ideą plebiscytu jest promowanie miejsc, w których rodziny z dziećmi czują się komfortowo i mogą wspólnie w przyjaznej atmosferze spędzać wolny czas lub też załatwiać np. sprawy urzędowe. Miejsca te stanowią przykład dobrych praktyk oraz działań wspierających krakowskie rodziny, tym samym doskonale wpisując się w kampanię „Kraków stawia na rodzinę”.

W siedzibie Centrum Obywatelskiego Centrum C 10 do dyspozycji gości znajduje się kącik zabaw dla dzieci z książeczkami edukacyjnymi, kolorowankami czy klockami. Jest także miejsce na prezentacje prac plastycznych wykonanych przez dzieci podczas organizowanych przez Centrum C 10 zajęć, warsztatów czy konkursów. Z myślą o niemowlakach do dyspozycji jest przewijak, krzesełko do karmienia, a także zaplecze kuchenne, gdzie znajduje się lodówka, podgrzewacz do butelek, mikrofalówka oraz kolorowa zastawa naczyń i sztućców dziecięcych. Podjazd do Centrum Obywatelskiego jest przystosowany dla wózków dziecięcych, a w środku jest przestrzeń, w której te wózki można bezpiecznie zostawić.

Wszystkie krakowskie rodziny z dziećmi serdecznie zachęcamy do odwiedzin w Centrum Obywatelskim Centrum C 10!

pokaż metkę
Autor: Centrum Obywatelskie Centrum C 10 w Krakowie
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2021-10-18
Data aktualizacji: 2021-10-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź