Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Fundacja Auchan ogłosiła pierwszy, międzynarodowy nabór projektów w 12 krajach

Nabór prowadzony jest pod hasłem #łączynastocodobre.

W ramach tej inicjatywy oczekiwane są innowacyjne projekty na rzecz dostępu do zdrowej żywności, która jest jednocześnie czynnikiem wzmacniania więzi społecznych.

Fundacja Auchan wyróżni te projekty, które są oryginalne, innowacyjne i użyteczne dla lokalnej społeczności. Proponowane inicjatywy powinny być skierowane do grup potrzebujących wsparcia, powinny pomagać w rozwijaniu relacji społecznych oraz uwzględniać zaangażowanie pracowników Auchan podczas ich realizacji, w ramach wolontariatu pracowniczego.

Projekty mogą być zgłaszane przez fundacje, stowarzyszenia oraz organizacje działające na rzecz pożytku publicznego, które mają swoją siedzibę w bliskim sąsiedztwie sklepu Auchan (strefa do 50 km ).

Nabór projektów będzie również realizowany w Hiszpanii, Bangladeszu, Francji, na Węgrzech, w Indiach, Luksemburgu, Portugalii, Rumunii, Senegalu, na Tajwanie i Ukrainie.

Łączna wartość dotacji przeznaczona na projekty w Polsce wynosi ponad 700 tys. zł.

Projekty można zgłaszać w Polsce do 30 listopada. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu zgłoszenia i wymogów formalnych są dostępne bezpośrednio w sklepach Auchan, w Punktach Obsługi Klienta.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: https://media.auchan.pl/pr/701455/fundacja-auchan-oglasza-pierwszy-miedzynarodowy-nabor-projektow-w-12-krajach-ponad-700-tys-zl-na-nowe-projekty-charytatywne-w-polsce

pokaż metkę
Autor: Wydział Strategii, Planowania i Monitorowania Inwestycji
Osoba publikująca: Agnieszka Sikora
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2021-10-19
Data aktualizacji: 2021-10-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź