Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Porozmawiajmy o Krakowie w Dzielnicach

Urząd Miasta Krakowa przystępuje do realizacji anonimowego badania ankietowego pn. „Porozmawiajmy o Krakowie w dzielnicach I–VII”. Badanie jest kontynuacją akcji przeprowadzonej już w dzielnicach Nowej Huty i Podgórza.

Widok na rzekę Wisłę i Zamek na Wawelu zimą
Fot. obywatelski.krakow.pl

Celem badania jest zebranie opinii mieszkańców i mieszkanek dotyczących działań Miasta na rzecz poprawy jakości życia w ich najbliższym otoczeniu.

Krótką ankietę można wypełnić w terminie do 3 marca 2023 rokuelektronicznie lub w punktach stacjonarnych, których wykaz znajduje się na stronie obywatelski.krakow.pl.

Ankietę mogą wypełnić mieszkańcy i mieszkanek siedmiu Dzielnic Krakowa:

  • Stare Miasto – I,
  • Grzegórzki – II,
  • Prądnik Czerwony – III,
  • Prądnik Biały – IV,
  • Krowodrza – V,
  • Bronowice – VI,
  • Zwierzyniec – VII

Opracowane wyniki ankiet zostaną omówione na spotkaniach Zastępców Prezydenta Miasta Krakowa: Pana Jerzego Muzyka i Pana Andrzeja Kuliga oraz dyrektorów wybranych komórek organizacyjnych Urzędu Miasta i Miejskich Jednostek Organizacyjnych, które to spotkania odbędą się w każdej ze wskazanych Dzielnic w okresie od marca do czerwca br.

Podczas planowanych spotkań odbędzie się również prezentacja zamierzeń inwestycyjnych Miasta we wskazanym obszarze, a następnie dyskusja, w trakcie której mieszkańcy będą mogli przedstawić swoje pomysły zmian w najbliższym otoczeniu.

Czekamy na Państwa opinie!

pokaż metkę
Autor: Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2023-01-19
Data aktualizacji: 2023-01-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź