Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Szkolenie online pn. Pomysłowa komunikacja i kreatywność w działaniach promocyjnych

Centrum Obywatelskie Centrum C 10 zaprasza do udziału w szkoleniu online pn. „Pomysłowa komunikacja i kreatywność w działaniach promocyjnych”.

Szkolenie online pn. Pomysłowa komunikacja i kreatywność w działaniach promocyjnych
Fot. Centrum Obywatelskie Centrum C 10

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy, która pokaże, jak zbudować silną markę oraz wpływać na jej dynamiczny rozwój i przewagę konkurencyjną.

Szkolenie odbędzie się zdalnie w dniu 5 czerwca 2023 roku (poniedziałek) w godz. 16:00–20:00. 

Zapisz się za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Na podany w formularzu adres e–mail przesłane zostaną wszystkie informacje potrzebne do wzięcia udziału w szkoleniu.

Uczestnicy dowiedzą się jak realizować projekty i działania promocyjne w ujęciu strategicznym i taktycznym oraz jak docierać do obecnych i potencjalnych odbiorców.

Zajęcia będą bombą inspiracji, pełną praktycznych wskazówek, ciekawych case study ze świata biznesu i organizacji pozarządowych.

Korzyści ze szkolenia:

  • praktyczna i kompleksowa wiedza dotycząca planowania i realizacji działań promocyjnych odzwierciedlających realia biznesowe,
  • aktualizacja wiedzy wpływającej na efektywność zarządzanie projektami marketingowymi,
  • znajomość najnowszych trendów marketingowych, nowoczesnych metod i narzędzi biznesowych uczących projektowego myślenia i generowania nowatorskich rozwiązań np. problem ft solution, mapa empatii.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Na życzenie, dla chętnych uczestników i uczestniczek szkolenia, drogą mailową przesłany zostanie imienny certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Szkolenie jest przeznaczone dla mieszkanek i mieszkańców Krakowa, a także przedstawicielek i przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych działających na rzecz krakowian.

Szkolenie poprowadzi Zuzanna Komornicka – specjalistka ds. promocji, certyfikowana trenerka, wykładowczyni na Uniwersytecie Jagiellońskim i Studiach Podyplomowych MBA na Politechnice Krakowskiej, menadżerka do zadań specjalnych, inspiratorka. Absolwentka UJ, The City University of New York, Akademii Mistrzów Treningu oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera. Obecnie zajmuje się doradztwem, szkoleniami oraz opracowywaniem strategii dla środowiska biznesowego, startupowego i NGO. Na swoim koncie ma zrealizowanych ponad 1500 godzin szkoleniowych oraz wiele innowacyjnych kampanii i autorskich projektów.

Szczegółowe informacje dostępne są w wydarzeniu na Facebook'u.

Serdecznie zapraszamy!

pokaż metkę
Autor: Centrum Obywatelskie Centrum C 10
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2023-05-31
Data aktualizacji: 2023-05-31
Powrót

Zobacz także

Znajdź