Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Fundacja Stocznia zaprasza na - webinaria informacyjne

12 września o godzinie 15.00 odbędzie się webinarium informacyjne, podczas którego opowiemy więcej o założeniach i kolejnych etapach działań w ramach programu „Wydział partycypacji”. Planowane spotkanie będzie okazją do odpowiedzi na Wasze pytania. 

Fundacja Stocznia przypomina, że rekrutacja do programu „Wydział partycypacji” kończy się 24 września 2023 roku.

Fot. Fot. materiały prasowe

Do udziału w programie zapraszamy organizacje pozarządowe spełniające kryteria określone w programie, działające w obszarze partycypacji obywatelskiej, które chcą wzmocnić swoje kompetencje zarówno w zakresie funkcjonowania samej organizacji, jak i prowadzenia przez nią działań partycypacyjnych.

Program „Wydział partycypacji” to oferta wsparcia w zakresie budowania potencjału doświadczonej organizacji pozarządowej i rozwoju jej działań prowadzonych w obszarze partycypacji obywatelskiej.

Na czym polega program?

Program zakłada udział maks. dwóch przedstawicieli/ek organizacji pozarządowej, w trzech dwudniowych spotkaniach (zjazdach) o charakterze sieciująco-szkoleniowym. W trakcie programu będą oni mogli również indywidualnie korzystać ze wsparcia ekspertów i ekspertek.

Organizacje uczestniczące w zjazdach będą miały możliwość przygotowania i uzyskania grantu do wysokości 11 000 zł na realizację konkretnego działania, które wzmocni obszar ich działalności poświęconej aktywności społecznej i partycypacji obywatelskiej.

Dla kogo przeznaczony jest program?

Trwający nabór skierowany jest do organizacji (fundacji, stowarzyszeń, związków stowarzyszeń) zarejestrowanych w Polsce, które posiadają minimum 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu i rozwijaniu aktywności społecznej, w szczególności partycypacji obywatelskiej w Polsce (również poza miejscowością, w której mieści się ich siedziba, w tym na obszarach peryferyjnych). 

Nabór do programu trwa do 24 września 2023 r. do godz. 23:59, a zgłosić się można poprzez formularz na stronie: https://partycypacjaobywatelska.pl/wydzial/zglos-sie/

Webinar informacyjny: 12 września 2023, godz. 15:00. Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem tego formularza.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie programu: https://partycypacjaobywatelska.pl/wydzial/. 

Planowany na początek 2024 roku drugi nabór będzie dla organizacji, które mają krótsze (co najmniej 2-letnie) doświadczenie w obszarze partycypacji obywatelskiej i chciałaby rozwijać się w tym obszarze. O dokładnych terminach naboru oraz webinaru będziemy informować na stronie programu.

W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu: mbelinabrzozowska@stocznia.org.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: BOŻENA KISZKA
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2023-09-08
Data aktualizacji: 2023-09-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź