Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Bezpłatne szkolenie online pod nazwą Działania promocyjne w sektorze pozarządowym

Centrum Obywatelskie Centrum C 10 zachęca do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pod nazwą „Działania promocyjne w sektorze pozarządowym”.

Grafika przedstawia zaproszenie na Bezpłatne szkolenie online pod nazwą Działania promocyjne w sektorze pozarządowym.
Fot. Centrum Obywatelskie Centrum C 10 w Krakowie

Czego będzie dotyczyć szkolenie

Wydarzenie dotyczyć będzie skutecznych działań mających na celu promocję inicjatyw i projektów realizowanych przez organizacje trzeciego sektora. Zajęcia będą „studnią” inspiracji, pełną praktycznych wskazówek, ciekawych case study ze świata organizacji pozarządowych i biznesu.

Kiedy odbędzie się szkolenie

Szkolenie odbędzie się 22 maja 2024 roku (środa), w godzinach 15:00–9:00 w sposób zdalny.

Aby wziąć udział w webinarium wystarczy przesłać zgłoszenie poprzez formularz zgłoszeniowy.

Na podany w formularzu adres e–mail przesłane zostaną wszelkie informacje niezbędne do wzięcia udziału w webinarium.

Korzyści z uczestnictwa w szkoleniu:

  • praktyczna i kompleksowa wiedza dotycząca planowania i realizacji działań promocyjnych odzwierciedlających realia biznesowe;
  • aktualizacja wiedzy wpływającej na efektywność zarządzanie projektami marketingowymi;
  • znajomość najnowszych trendów marketingowych, nowoczesnych metod i narzędzi biznesowych uczących projektowego myślenia i generowania nowatorskich rozwiązań, np. mapa empatii.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Na życzenie, dla osób biorących udział w szkoleniu, drogą mailową przesłany zostanie imienny certyfikat uczestnictwa w formacie pdf.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie

Szkolenie przeznaczone jest dla mieszkanek i mieszkańców Krakowa, a także przedstawicielek i przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych działających lub zamierzających działać na rzecz mieszkanek i mieszkańców Gminy Miejskiej Kraków.

Kto poprowadzi szkolenie

Webinarium poprowadzi Zuzanna Komornicka – specjalistka ds. promocji, certyfikowana trenerka, wykładowczyni na Uniwersytecie Jagiellońskim i Studiach Podyplomowych MBA na Politechnice Krakowskiej, menadżerka do zadań specjalnych, inspiratorka. Zuza zajmuje się doradztwem, szkoleniami oraz opracowywaniem strategii dla środowiska biznesowego, startupowego i NGO. Na swoim koncie ma zrealizowanych ponad 1500 godzin szkoleniowych oraz wiele innowacyjnych kampanii i autorskich projektów.

Więcej informacji na temat szkolenia, a także innych wydarzeń organizowanych przez Centrum znajdziecie Państwo na fanpejdżu Centrum Obywatelskiego Centrum C 10.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Centrum Obywatelskim Centrum C 10 drogą mailową: c10@ipp.expert, bądź telefoniczną: nr 578 562 000. Zapraszamy także do osobistych odwiedzin w siedzibie Centrum: os. Centrum C 10, wejście od al. Przyjaźni.

pokaż metkę
Autor: Centrum Obywatelskie Centrum C 10 w Krakowie
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2024-05-17
Data aktualizacji: 2024-05-17
Powrót

Zobacz także

Znajdź