Aktualności

„ŚWIĘTO ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH” - ogłoszono konkurs ofert!

Biuro Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych zaprasza do składania ofert na ogłoszony konkurs dot. realizacji tegorocznego Święta Organizacji Pozarządowych.

„Decydujesz, pomagamy” - III edycja programu grantowego

Ruszyła III edycja programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”, w ramach którego w całej Polsce na ręce organizacji i społeczników trafi aż 130 grantów o łącznej wartości 650 000 zł na realizację projektów skierowanych do lokalnych społeczności. 

Badanie potrzeb szkoleniowych NGO

Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS - realizator zadania publicznego pn. "Centrum Obywatelskie" - zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w badaniu ankietowym, którego celem jest rozpoznanie aktualnych potrzeb szkoleniowych.

System informatyczny NAWIKUS - zobacz filmy

W czerwcu 2015 roku zakończono projekt innowacyjny "PI NAWKUS – innowacyjna metoda monitoringu kontraktowanych usług społecznych". Zapraszamy organizacje pozarządowe do zapoznania się z filmami edukacyjnymi prezentującymi obsługę aplikacji powstałej w ramach projektu.

Krótki film o... konsultowaniu!

Zamiast 1000 słów 90 sekund filmu o tym, dlaczego warto konsultować! Dla nieprzekonanych chcących sprawdzić czy warto, dla przekonanych chcących zobaczyć coś miłego, dla przekonujących do wykorzystania w argumentacji, dla wszystkich, by poczuć siłę współpracy! Zapraszamy do oglądania, lubienia, propagowania i wykorzystywania w swoich działaniach!

Nawikus
Newsletter
newsletter
Zapisz się
POLECAMY
Norway Grants