Aktualności

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło konkurs ofert

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło konkurs ofert na realizację zadania publicznego pt.: „Przygotowanie koncepcji oraz przeprowadzenie ogólnopolskiego przeglądu twórczości artystycznej jako formy aktywnego włączania uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym z niepełnosprawnością, w życie szkoły i środowiska lokalnego”.

Krakowskie drogi bez promili - edycja 2018

Po raz drugi rok z rzędu zagościmy w Krakowie kampanię edukacyjną służącą podnoszeniu wiedzy i świadomości wśród mieszkańców wobec zagrożeń płynących ze spożywania alkoholu w kontekście poruszania się w ruchu drogowym.

Festiwal Krakowskich Organizacji Pozarządowych - zaproszenie

Biuro Inicjatyw Społecznych, Federacja Małopolska Pozarządowa, Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie, serdecznie zapraszają na Piknik NGO w ramach Święta Organizacji Pozarządowych – Festiwalu Krakowskich Organizacji Pozarządowych.

Zatrać się w zieleni – pierwsze pikniki ze strefą obywatelską

Zapraszamy wszystkich na pierwsze dwa z cyklu Pikników Krakowskich, w których uruchomiona zostanie Strefa Obywatelska.

„Fundusz wkładu własnego” - ogłoszono wyniki konkursu

Biuro MOWIS uprzejmie informuje, że Prezydent Miasta Krakowa zarządzeniem nr 1500/2018 rozstrzygnął wyniki I etapu otwartego konkursu ofert dotyczącego realizacji w roku 2018 zadania publicznego w formie wsparcia pn. „Fundusz wkładu własnego”.

Przyznano tytuły Filantrop Krakowa A.D. 2017

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Stowarzyszenie Unicorn, TESCO Polska Spółka z o.o., Opactwo Cystersów w Mogile oraz Leroy Merlin Kraków Czyżyny - to laureaci konkursu o tytuł Filantropa Krakowa A.D. 2017. Tegoroczni zwycięzcy odebrali 14 czerwca w Magistracie nagrody w postaci symbolicznego berła Św. Królowej Jadwigi, akty nadania oraz znaczki „Filantrop Krakowa”.

 

Archiwum Narodowe w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu edukacyjnym „Halo, tu archiwum!”

„Halo, tu Archiwum!” to cykl spotkań edukacyjnych, organizowanych przez Archiwum Narodowe w Krakowie z okazji Międzynarodowego Dnia Archiwów 2018.

Dąb Henryk z Krakowa w konkursie Drzewo Roku 2018

To już ósma edycja plebiscytu, w którym wybierane jest drzewo z opowieścią, która pobudza wyobraźnię i jednoczy ludzi, w której po raz pierwszy bierze udział Kraków.

Ogłoszono II nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Edukacja ekologiczna”

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłasza II nabór w 2018 r. wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Edukacja ekologiczna”. Termin naboru: 28 maja 2018 r. – 21 grudnia 2018 r.

Ogłoszono konkurs na zlecenie realizacji wsparcia osób niepełnosprawnych

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza, w ramach pilotażowego programu „Absolwent” do udziału w konkursie o zlecenie realizacji wsparcia osób niepełnosprawnych posiadających wykształcenie wyższe lub realizujące ostatni rok nauki w szkole wyższej.

Nawikus
POLECAMY
Newsletter
newsletter
Zapisz się
Norway Grants